آموزش PLC مجتمع فنی تهران پایتخت

آموزش PLC مجتمع فنی تهران پایتخت

ویدیو ها به گونه ای مطالب در آن گفته شده است که نظم و ترتیب خاص خود را دارد تا بتواند برای شما عزیزان کاملا قابل فهم و درک plc 1200 زیمنس باشد. مجموعه نیک صنعت اجراکننده انواع پروژه های صنعتی است که مهندسین گرامی حتی به طور حضوری نیز برای شما دوره های مفید و جامع به طور خصوصی و گروهی برگزار می کند. در ویدیو آموزشی درایو C2000 که درمورد ادامه مباحث مقدماتی عملی توضیح دادیم. با دیدن هر چهار بخش از این قسمت شما دانش کافی را در زمینه ی عملی مقدماتی کسب میکنید. شما می توانید دوره های حضوری اتوماسیون صنعتی را از مجموعه نیک صنعت بخواهید.

  • کادر مولفان و مدرسان تخصصی ما حدود 50 نفر بوده و تاکنون بیش از 300 هزار نفر از آموزش های تخصصی تولید شده توسط مهندس یار استفاده نموده اند.
  • میتوان گفت ، plc یک کامپیوتر است که دارای یک میکرو پردازشگر میباشد؛ اما کیبورد، ماوس و مانیتور ندارد.
  • قسمت هفتم فیلم آموزش رایگان پی ال سی زیمنس s7 300&400 توسط مهندس محمود باقری اصفهانی تتدریس شده و توسط شرکت فنی مهندسی نیک صنعت به صورت کاملا رایگان در اختیار شما عزیزان قرار گرفته.
  • بازار کار plc بسیار گسترده است و در تمامی صنایع شیمیایی، الکترونیکی، غذایی و غیره نقش دارد و متخصصین پی ال سی در تمام مدت باید حضور پررنگی داشته باشند.

اگر به بازار کار plc رو بیاورید و تسلطی نسبت به برنامه نویسی سی شارپ داشته باشید می توانید به خواسته ی خود در بازار کار برسید و رشد خوبی در این زمینه بکنید. از ابتدا شرکت دکتر برد تمایل داشته که تمامی کلاس‌ها در محیطی کاملا حرفه‌ای و به صورت عملی برگذار شود. بر خلاف سایر آموزشگاه‌های حال حاضر که بیشتر محیطی تئوری دارند، ما از روز اول شما را با کار عملی و تعمیرات PLC به صورت فیزیکی آشنا می‌کنیم. معمولاً برای کاربردهای شهری نیز از انواع مختلف پی اِل سی استفاده میشود؛ به عنوان مثال در کارواش ها، چراغهای راهنمای کنترل ترافیک و آسانسورها نیز، از آنها استفاده میشود. فردی که به عنوان پی اِل سی کار فعالیت میکند، باید متخصص باشد و از تجربه بالایی در این زمینه برخوردار باشد. در صورت تمایل به شرکت در دوره آموزش PLC این مجموعه می‌توانید با یکی از شماره تلفن‌های درج شده در سایت تماس گرفته و از مشاوره با کارشناسان ما بهره‌مند شوید یا به صورت حضوری به آموزشگاه مراجعه کرده و مراحل ثبت نام خود را انجام دهید.

قسمت سوم فیلم آموزش رایگان پی ال سی زیمنس s7 300&400 توسط مهندس محمود باقری اصفهانی تتدریس شده و توسط شرکت فنی مهندسی نیک صنعت به صورت کاملا رایگان در اختیار شما عزیزان قرار گرفته. قسمت دوم فیلم آموزش رایگان پی ال سی زیمنس s7 300&400 توسط مهندس محمود باقری اصفهانی تتدریس شده و توسط شرکت فنی مهندسی نیک صنعت به صورت کاملا رایگان در اختیار شما عزیزان قرار گرفته. قسمت اول فیلم آموزش رایگان پی ال سی زیمنس s7 300&400 توسط مهندس محمود باقری اصفهانی تتدریس شده و توسط شرکت فنی مهندسی نیک صنعت به صورت کاملا رایگان در اختیار شما عزیزان قرار گرفته. آموزش نرم افزار PLC (انواع سیستم پی ال سی) plc مخفف عبارت Programmable Logic Controller به معنی کنترل‌گر منطقی برنامه‌پذیر است. Plc متشکل از یک مجموعه ی سخت افزاری و نرم افزاری است که در دسته ی کامپیوتر های صنعتی قرار می گیرد. برنامه پذیری plc ها بسیار سهل و آسان است، به صورتی که با تغییر در نرم افزار برنامه، سیستم کنترل نیز تغییر می یابد.

فیلم آموزش رایگان پی ال سی زیمنس s7 300&400 قسمت ششم

کشورهای صنعتی پیشرفته، از این تکنولوژی بسیار استفاده می کنند و متخصصین plc، درآمد های بسیار خوبی دارند. هر چند در ایران، نسبت به کشورهای توسعه یافته و نامدار، بازارکار و درآمد plc بسیار کمتر است، اما با این وجود هنوز هم در دسته شغل های پردرآمد و پول ساز به حساب می آید. تسلط و قدرت بالا در برنامه نویسی از نیاز های اصلی و ضروری یک تکنسین این حرفه می باشد. فن آموزان بصورت صد در صد عملی از صفر تا صد مهارتهای مورد نیاز این حرفه را با ارائه مدرک معتبر اموزش می دهد. انواع شبکه های صنعتی پروفیباس، پروفینت و اترنت را می شناسید و نحوه کار و برنامه ریزی در این شبکه ها را فرامیگیرید و می توانید از آنها در پروژه های مختلف استفاده کنید. نمودارهای مدار باید طراحی شده ، اجزای الکتریکی مشخص و نصب شده و لیست سیم کشی ایجاد شده باشد.

چرا باید به PLC زیمنس مسلط باشیم؟

توجه کنید که نرم افزار قدیمی برنامه نویسی شرکت زیمنس برای PLC ها سیماتیک منیجر نام دارد که آخرین نسخه آن ورژن 5.6 است. نرم افزار جدید زیمنس که Tia Portal نام دارد برای plc های جدیدتر زیمنس استفاده می گردد و شما به عنوان یک مهندس پی ال سی باید با هر دو نرم افزار آشنایی کامل داشته باشید. البته در دوره آموزش تعمیرات پی ال سی کسانی که هیچ گونه پیش زمینه‌ای برای تعمیرات دستگاه‌های الکترونیکی ندارند را هم در نظر گرفته‌ایم و تمامی موارد پایه اعم از الکترونیک مقدماتی، آموزش کار با ابزار مورد نیاز برای تعمیرات و … را نیز در این دوره ذکر می‌کنیم. البته STL،FBD و … از دیگر زبان هایی ست که برای برنامه ریزی و برنامه نویسی پی ال سی ها طراحی شده اند.

یکی از زبان های ساده و قابل فهم برای کاراموزان، زبان برنامه نویسی نردبانی ست. محبوبیت این زبان نه تنها به خاطر سادگی در استفاده و عیب یابی ست بلکه شباهت زیاد آن به مدارهای رله باعث شده است افراد به خصوص کسانی که در رشته برق تحصیل کرده اند و از مدارات رله ای سر در می آورند، به راحتی با این زبان کار کنند. سلام بله مباحث مربوط به شبکه های صنعتی در دوره plc به صورت کامل آموزش داده می شود.

بله یکی از آپشن های دوره برنامه نویسی PLC در آموزشگاه فن آموزان پشتیبانی دوره توسط استاد مربوط بعد از اتمام دوره میباشد. بله در این دور شما با انواع زبان های برنامه نویسی رایج از جمله LAD/FBD کاملا آشنا میشوید و بر آنها تسلط پیدا میکنید. فارس آموزش به عنوان مرجع معرفی آموزشگاه های شهر شیراز و فارس لیست کاملی از آموزشگاه های فارس را جمع آوری کرده است. با خدمات آن ها آشنایی پیدا کرده و با مقایسه آنها با یکدیگر به آموزشگاه مورد نظر خود به راحتی دسترسی پیدا کنید.