افزایش۹.۱ درصدی تردد در محورهای برون‌شهری/ ترافیک سنگین در محورهای چالوس و هراز

همچنین محورهای شمالی فاقد هرگونه مداخلات جوی هستند.منبعبراساس تصاویر دریافتی از دوربین های نظارتی، سامانه‌های ترددشمار و گشت های شعب راهداری سراسر کشور، در حال حاضر به‌استثنای محورهای مسدود و ممنوع، ‌ سایر محورهای مواصلاتی کشور باز و تردد در آن ها به روال عادی در جریان است.

 همچنین سهم وسایل نقلیه سنگین ۱۳.۳ درصد، اوج تردد بین ساعات ۱۹ الی ۲۰ و کمترین تردد بین ساعات ۳ الی ۴ صورت پذیرفته که هموطنان با آگاهی از این موضوع می‌توانند ساعات مناسب تری را برای سفر انتخاب کنند.

بر این اساس، ترافیک سنگین در محور چالوس مسیر(جنوب به شمال) حدفاصل شهرستانک تا نسا و محدوده های گچسر و تونل کندوان و محور هراز مسیر (جنوب به شمال) محدوده سه راهی چلاو گزارش شده است.

در شبانه ‌روز گذشته، براساس آخرین اطلاعات دریافتی از ۲۴۴۷ ترددشمار فعال در محورهای برون‌شهری، نسبت به روز قبل  ۹.۱ درصد افزایش را نشان می‌دهد.

به گزارش مجله خبری راه و ساختمان، بر اساس اطلاعیه مرکز مدیریت راه های کشور در شبانه ‌روز گذشته، براساس آخرین اطلاعات دریافتی از ۲۴۴۷ ترددشمار فعال در محورهای برون‌شهری، نسبت به روز قبل ۹.۱ درصد افزایش را نشان می‌دهد.

ترافیک در محور فیروزکوه مسیر (جنوب به شمال) محدوده گیلاوند نیمه سنگین و تردد در آزادراه تهران – شمال و آزادراه قزوین – رشت (رفت و برگشت) روان است.

  ۴۰۶ کیلومتر مسیر ریلی طی امسال و سال آینده بهره‌برداری می شود