بارش‌های پراکنده در استان‌های ساخلی خزر/ هوای تهران از شنبه خنک‌تر می‌شود

وی خاطر نشان کرد: این شرایط روز شنبه در شمال استان‌های خراسان رضوی و آذربایجان شرقی نیز برقرار خواهد بود.

کارشناس سازمان هواشناسی آسمان امروز تهران را صاف تا کمی ابری همراه با وزش باد اعلام کرد و افزود: بیشینه دمای امروز تهران ۳۵ درجه بالای صفر بوده و از فردا با کاهش دما، هوای تهران خنک‌تر خواهد شد.منبع

به گزارش مجله خبری راه و ساختمان از پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، «فریبا گودرزی» با اعلام شرایط جوی کشور برای امروز و روزهای آینده از رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید موقتی برای امروز و فردا در استان‌های ساحلی خزر، اردبیل، خراسان شمالی و ارتفاعات البرز مرکزی خبر داد.

کارشناس سازمان هواشناسی گفت: تا چند روز آینده در ساعات بعد از ظهر و شب‌ها برای استان‌های واقع در دامنه‌های زاگرس مرکزی و جنوبی و برخی نقاط مثل هرمزگان و ارتفاعات کرمان رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید موقتی گاهی همراه با گردوخاک پیش‌بینی شده است‌.

گودرزی گفت: از فردا شاهد کاهش دما در استان‌های واقع در دامنه‌های جنوبی البرز و شمال شرق کشور خواهیم بود و طی چند روز آینده برخی نقاط استان‌هایی مثل ایلام، خوزستان و کرمانشاه احتمال وقوع گردوخاک وجود دارد.

وی افزود: از روز شنبه تا دوشنبه هم شمال شرق، شرق و استان‌های واقع در دامنه‌های جنوبی البرز و بخش هایی از مرکز کشور وزش بادهای شدید توام با گرد و خاک خواهند داشت.

گودرزی ادامه داد: دریای خزر از امروز تا روز دوشنبه مواج است و روزهای یکشنبه و دوشنبه استان‌های ساحلی خزر با بارش‌های پراکنده همراه خواهند شد.

  فرصت دو ماهه پهپادها برای پلاک‌گذاری