تردد روان در محورهای مواصلاتی کشور

وی همچنین محدودیت‌های ترافیکی ویژه تعطیلات عیدغدیرخم در جاده‌های ارتباطی مازندران را به شرح زیر اعلام کرد:

رییس پلیس راه مازندران روز گذشته از اجرای محدودیت‌های ترافیکی ویژه تعطیلات عیدغدیر تا روز سه‌شنبه ۲۸ تیر ماه جاری در جاده‌های ارتباطی این استان خبر داده بود.

سرهنگ یدالله جهان‌تاب در گفت و گو با مجله خبری راه و ساختمان اعلام کرد که هدف از اجرای این محدودیت‌ها را تخلیه بار ترافیکی در جاده‌های مازندران عنوان کرد و گفت که ماموران پلیس راه با حضور در محل در حال تلاش برای عادی سازی ترددها در مسیرهای منتهی به این استان هستند.

سرهنگ جهان تاب گفت: تردد وسایل نقلیه سنگین به استثنای حاملان مواد سوختی و یا فاسدشدنی از ساعت ۱۴ تا ۲۴ روز دوشنبه ۲۷ تیرماه جاری از کرج به سمت چالوس ممنوع است.

محور کندوان

رییس پلیس راه مازندران با اشاره به محدودیت‌های ترافیکی در محور هراز نیز گفت: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۴ تا ۲۴ روز دوشنبه ۲۷ تیرماه از رودهن به سمت آمل ممنوع است و با اعلام ماموران پلیس راه در محل تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۶ تا ۲۴ همان روز از آب اسک به رودهن در محدوده مشا نیز به صورت یکطرفه خواهد بود.منبع

به گزارش روز دوشنبه مجله خبری راه و ساختمان از مرکز مدیریت راه‌های کشور، هم اکنون تردد در محورهای چالوس، هراز و فیروزکوه و آزادراه تهران – شمال و آزادراه قزوین – رشت (رفت‌وبرگشت) به‌صورت عادی و روان در جریان است.

  رییس سازمان هواپیمایی کشوری: هواپیمای بومی در حال ساخت است

تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۲ تا ۲۴ روز یکشنبه از مرزن آباد به سمت کرج ممنوع و از ساعت ۱۶ تا ۲۴ همین روز از کرج و آزاد راه تهران شمال به سمت مرزن آباد یکطرفه است.

محور هراز

وی اظهار داشت: تردد وسایل نقلیه از ساعت ۱۴ تا ۲۴ روزهای دوشنبه و سه شنبه ۲۷ و ۲۸ تیرماه جاری از کرج و ابتدای آزاد راه تهران شمال به سمت مرزن آباد ممنوع و از ساعت ۱۶ تا ۲۴ این روزها نیز از مرزن آباد به سمت کرج و تهران یکطرفه خواهد بود.