تست گرم مترو پرند انجام شد

تست گرم مترو پرند انجام شد

انتهای پیام

منبع: https://www.isna.ir/news/1402070100677/%D8%AA%D8%B3%D8%AA-%DA%AF%D8%B1%D9%85-%D9%85%D8%AA%D8%B1%D9%88-%D9%BE%D8%B1%D9%86%D8%AF-%D8%A7%D9%86%D8%AC%D8%A7%D9%85-%D8%B4%D8%AF

وزیر راه و شهرسازی درباره افتتاح مسکن مهر پرند نیز گفت: حدود ۴۰۰۰ واحد از واحدهای باقیمانده مسکن مهر شهر جدید پرند انشاالله در روزهای آینده توسط رئیس جمهوری به بهره‌برداری می‌رسد.

وی در جریان این برنامه درباره آخرین وضعیت مترو تهران – پرند نیز گفت: مترو پرند روزهای پایانی عملیات اجرایی را سپری می‌کند و همین امروز بازدیدی را به اتفاق فرمانده قرارگاه خاتم از این پروژه خواهیم داشت. انشالله همین مهر ماه مترو پرند توسط رئیس جمهور تقدیم مردم عزیز این شهر خواهد شد.

وزیر راه و شهرسازی ضمن بازدید از تست گرم پروژه مترو شهر جدید پرند ۷ باب مدرسه را در این شهر افتتاح کرد.

وی یادآور شد: حدود ۲۴۰ هزار واحد مسکن مهر باقیمانده از دوره‌های گذشته به این دولت به ارث رسید که تا امروز ۱۰۰ هزار واحد تکمیل و افتتاح شده است. تعداد باقیمانده را نیز انشاالله با تامین منابع تا پایان سال به اتمام می‌رسانیم.

بذرپاش تصریح کرد: در بحث حمل و نقل عمومی شامل اتوبوس و تاکسی‌های درون شهری و برون شهری نیز اقدامات خوبی صورت گرفته است. در خصوص مباحث خدماتی مثل میادین میوه و تره بار و فروشگاه کارهای خوبی صورت گرفته است.

به گزارش ایسنا، بعد از ظهر امروز (شنبه) مهرداد بذرپاش- وزیر راه و شهرسازی- در سفر به شهر جدید پرند هفت باب مدرسه با ظرفیت ۱۳۰ کلاس درس را در این شهر افتتاح کرد که مجموع کلاس‌های درس در پرند به ۷۰۰ کلاس رسید.