جزئیات ادعای هواپیمایی لوفت‌هانزا درباره کشف جسد در پرواز تهران- فرانکفورت

وی درباره وضعیت پروازهای این شرکت هواپیمایی از فرودگاه امام خمینی، گفت: نماینده لوفت هانزا به صورت تلفنی دو پرواز را در روز گذشته و امروز لغو کرده است و درباره تداوم یا لغو همه پروازهای خود تاکنون هیچ اطلاعاتی را ارائه نداده است.

به گزارش مجله خبری راه و ساختمان، پرواز شرکت هواپیمایی لوفت هانزا در مسیر تهران- فرانکفورت امروز جمعه (۶ آبان) و با اعلام این شرکت هواپیمایی به مسافران از مبدا فرودگاه امام خمینی(ره) لغو شد.

سرپرست شرکت شهر فرودگاهی امام‌خمینی(ره) با بیان اینکه در بررسی ابتدایی ما مشکل خاصی گزارش نشده است، ادامه‌داد: منتظر ارسال اطلاعات و درخواست رسمی لوفت‌هانزا برای بررسی موضوع کشف جسد در هواپیمای تهران فرانکفورت هستیم.

«سعیدچلندری» روز جمعه در گفت‌و گو با خبرنگار اقتصادی مجله خبری راه و ساختمان درباره جزییات موضوع «چرایی لغو پرازهای شرکت هواپیمایی لوفت هانزا به ایران» افزود: از عصر روز گذشته شرکت هواپیمایی لوفت‌هانزا با ادعای کشف جسد در پرواز تهران- فرانکفورت، پروازها به تهران را لغو کرده است.

همچنین این شرکت هواپیمایی پرواز شماره Lh۶۰۰ خود از مبدا فرانکفورت به تهران را که قرار بود ساعت ۲۱ امشب وارد فرودگاه امام خمینی شود، کنسل اعلام کرد.پروازهای شرکت هواپیمایی لوفت‌هانزا تاکنون به صورت سه روز در هفته در حال انجام بود . اتریشی ایرلاین از گروه پروازی لوفت‌هانزا نیز از سال گذشته پروازهای خود به مقصد وین را به صورت سه روز در هفته برقرار کرد. مسافران ایرانی از پروازهای شرکت هواپیمایی لوفت‌هانزا در پروازهای کانکشن به مقاصد آمریکای شمالی و کانادا بیشتر استفاده می‌کنند.

  ۱۰۰ میلیارد تومان برای تکمیل جاده گناوه به دیلم ابلاغ شدمنبع

وی گفت: هیچ گونه اطلاعاتی از جسد کشف شده توسط لوفت هانزا به ما ارسال نشده تا بتوانیم موضوع را تایید و بررسی کنیم. بر این اساس موضوع‌ مطرح شده تا زمان درخواست مکتوب شرکت هواپیمایی لوفت هانزا قابل بررسی نیست.