رئیس سازمان هواپیمایی: پروازهای رفت حجاج تا ۱۲ تیر ماه ادامه دارد

وی افزود: حدود ۲ ماه است کارهای عملیاتی توسط دستگاه‌های مختلف انجام می‌شود تا یک حج تمام ایرانی را با اعزام نخستین گروه از ترمینال سلام فرودگاه امام خمینی (ره) برگزار کنیم.

محمدی بخش گفت: به جز فرودگاه امام خمینی (ره)، ۱۷ فرودگاه دیگر پذیرای حجاج ایرانی هستند و پروازهای رفت حجاج تا ۱۲ تیر ماه ادامه دارد.

به گفته معاون وزیر راه و شهرسازی ناهماهنگی و کارشکنی از سمت عربستان نیز با کار مضاعف در داخل در حال جبران است و تلاش شده است با برنامه ریزی لازم تاخیر پروازی نداشته باشیم و در خاتمه ماموریت ارزیابی دقیقی از مجموعه عملیات خواهیم داشت.منبع

رئیس سازمان هواپیمایی با بیان اینکه هواپیمایی ایران ایر پروازهای حج را بر عهده دارد، افزود: با هدف حفظ ایمنی پروازهای حج، چکِ همه هواپیماهای حج (کنترل فنی هواپیما شامل چک موتور و قطعات) پیش از موعد رسیدن فصل بازرسی آنها انجام شده است.

به گزارش خبرنگار اقتصادی مجله خبری راه و ساختمان، «محمد محمدی بخش» در مراسم بدرقه حجاج که از ساعت ۵ صبح امروز (یکشنبه) در ترمینال سلام فرودگاه امام خمینی (ره) برگزار شد، افزود: انجام عملیات حج با همه محدودیت‌هایی که تحریم و رفتار عربستان در پی داشته است، آغاز شد.

  آلودگی هوای تهران تا پیش از ظهر شنبه تداوم دارد