راهداری جنوب کرمان: منتظر کاهش جریان سیلاب برای بازگشایی راه‌ها هستیم

آخرین وضعیت استان کرمان در نتیجه بارش هایی که از عصر دیروز به اوج رسیده اند را از طریق لینک زیر در گزارش مجله خبری راه و ساختمان بخوانید:منبع

به گزارش مجله خبری راه و ساختمان براساس اعلام مدیرکل مدیریت بحران استانداری کرمان شمار راه های روستایی مسدود شده در کل استان از عصر دیروز تاکنون ۶۵ راه بوده است.

وی توضیح داد: این مسدودی ها شامل محورهای شهرستان رودبار جنوب به سمت ایرانشهر (سیستان و بلوچستان)، برجک، و کهنوج ( فرعی مظفرآباد)، محور قلعه گنج _ رمشک، محور فاریاب _ کهنوج (کلکسورک)، سه محور روستایی شهرستان عنبرآباد و محور روستایی چاه حسن _ حسین آباد و منوجان _ هشتبندی شهرستان منوجان است.

به گزارش مجله خبری راه و ساختمان بارش های سیل آسا براساس پیش بینی های هواشناسی تا چندروز آینده در جنوب استان کرمان ادامه خواهد داشت.

رییسی به محور مسدودی شهرستان منوجان نیز اشاره کرد و گفت: محور های منوجان _ هشتبندی و محور روستایی چاه حسن _ حسین آباد دچار مسدودی شده است.

معاون اداره کل راهداری جنوب کرمان محور مسدودی شهرستان قلعه گنج را قلعه گنج _ رمشک عنوان کرد و محورهای روستایی مسدود شده شهرستان عنبرآباد را نرگسان، امجز و گمرکان برشمرد.

وی همچنین گفت که انسداد محور فاریاب _ کهنوج در منطقه کلکسورک بوده و مسیر جایگزین این محور  فاریاب_ کهنوج (گلاشکرد) است.

مجتبی رییسی صبح چهارشنبه در گفت وگو با خبرنگار مجله خبری راه و ساختمان با تشریح آخرین وضعیت راه های جنوب استان کرمان گفت: ۱۰ محور اصلی و فرعی در ۶ شهرستان به علت طغیان رودخانه‌های فصلی و آبگرفتگی آب‌نماها مسدود شده است.

  پیش بینی چهار روز طوفان گردوخاک در ۴ استان/ هشدار به افراد سالمند و بیمارهای تنفسی و قلبی