زمان برگزاری آزمون کاردانی فنی‌وحرفه‌ای اعلام شد

متقاضیان برای پرینت کارت شرکت در آزمون باید منحصراً به روش فوق اقدام و براساس تاریخ و نشانی تعیین شده بر روی کارت شرکت در آزمون، به حوزه امتحانی مربوط مراجعه کنند.

انتهای پیام 

منبع: https://www.isna.ir/news/1402052918718/%D8%B2%D9%85%D8%A7%D9%86-%D8%A8%D8%B1%DA%AF%D8%B2%D8%A7%D8%B1%DB%8C-%D8%A2%D8%B2%D9%85%D9%88%D9%86-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%AF%D8%A7%D9%86%DB%8C-%D9%81%D9%86%DB%8C-%D9%88%D8%AD%D8%B1%D9%81%D9%87-%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%D8%B9%D9%84%D8%A7%D9%85-%D8%B4%D8%AFزمان برگزاری آزمون کاردانی فنی‌وحرفه‌ای اعلام شدهمچنین برای متقاضیانی که در این رشته های تحصیلی ثبت نام و انتخاب رشته کرده اند، کارت شرکت در آزمون صادر نخواهد شد و متقاضیان نیاز نیست به سایت سازمان سنجش جهت پرینت کارت مراجعه کنند.
متقاضیان گزینش در این رشته های بدون آزمون می توانند جهت مشاهده و ویرایش اطلاعات ثبت نامی و کد رشته محل های انتخابی خود از تاریخ ۳۱ مرداد تا ۳ شهریور با مراجعه به سایت سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org قسمت ویرایش اطلاعات نسبت به مشاهده و ویرایش اطلاعات خود اقدام کنند.

متقاضیانی که در زمان مقرر (۱۸ تا ۲۵ تیر ۱۴۰۲) موفق به ثبت نام نشده اند، در صورت تمایل می توانند با توجه به اطلاعیه ثبت نام ۳ مرداد، نسبت به ثبت نام در رشته های صرفاً بر اساس سوابق تحصیلی (بدون آزمون) از تاریخ ۳۱ مرداد تا ۳ شهریور اقدام کنند.

به گزارش ایسنا، طبق اعلام سازمان سنجش آموزش کشور، آزمون مقطع کاردانی ویژه دانشگاه فنی و حرفه ای و موسسات آموزش عالی غیرانتفاعی سال ۱۴۰۲ برای متقاضیان کدرشته های امتحانی با آزمون در صبح روز جمعه سوم شهریور ۱۴۰۲ در ۷۸ شهرستان برگزار می شود.

بر این اساس برای پذیرش در کدرشته های امتحانی الکترونیک، ساخت و تولید، صنایع فلزی، تاسیسات مکانیکی، صنایع چوب و مبلمان، چاپ، عمران ساختمان، معماری، صنایع شیمیایی، صنایع نساجی، متالورژی، سرامیک، معدن، علوم دریایی، امور اداری، تربیت کودک و مدیریت خانواده، طراحی و دوخت، هنر، امور دامی، امور زراعی و باغی، ماشین های کشاورزی، صنایع غذایی، هتلداری و گردشگری، حمل و نقل، مکاترونیک و انرژی تجدیدپذیر خورشیدی آزمون برگزار نخواهد شد و
پذیرش دانشجو در این رشته ها صرفاً بر اساس سوابق تحصیلی (معدل کل دیپلم) صورت می گیرد.

  لغو و تاخیر پروازها در فرودگاه مهرآباد به دلیل بارش برف و باران

آزمون مقطع کاردانی ویژه دانشگاه فنی‌وحرفه‌ای و موسسات آموزش عالی غیرانتفاعی سال ۱۴۰۲ پایان این هفته برگزار می‌شود.

برگ راهنما برای متقاضیان رشته های امتحانی با آزمون و کارت شرکت در آزمون منحصراً برای متقاضیان رشته های با آزمون از روز سه شنبه ۳۱ مرداد ۱۴۰۲ برای مشاهده و پرینت بر روی سایت سازمان سنجش قرار می گیرد تا متقاضیان شرکت در آزمون بتوانند با وارد کردن اطلاعات خود شامل: شماره پرونده، کد رهگیری و یا نام و نامخانوادگی، سال تولد و شماره کارت ملی نسبت به پرینت آن اقدام کنند.

برای شرکت در جلسه آزمون همراه داشتن پرینت کارت شرکت در آزمون و همچنین اصل کارت ملی و یا اصل شناسنامه عکسدار و ارائه آن الزامی است.