ساختمان پلیس‌راه قلعه‌گنج پول دارد، زمین ندارد

محمد فلاح کهن با بیان اینکه ۲ نقطه برای احداث ساختمان پلیس راه قلعه گنج در نظر گرفته شده است افزود: نقطه اول در مسیر قلعه گنج به کهنوج قرار دارد که در دهستان سرخ قلعه قطعه زمینی پیش بینی شده است.

وی با بیان اینکه کارشناسی های فنی از طریق پلیس و اداره راهداری نیز در حال انجام است اظهارداشت: در نظر داریم کلنگ احداث ساختمان پلیس راه قلعه گنج را طی ماه های آینده به زمین بزنیم و عملیات احداث ساختمان پلیس راه را شروع کنیم.

فرمانده پلیس راه قلعه گنج اظهار داشت:: طول کل راه های اصلی و فرعی روستایی زیرحوزه و کنترل پلیس راه قلعه گنج یکهزار و ۲۰۰ کیلومتر است.

فرماندار قلعه گنج تصریح کرد: باتوجه به اینکه در این مسیر پلیس راه وجود ندارد و تردد خودروهای عبوری از مسیر سیستان و بلوچستان، بشاگرد و رمشک به طرف قلعه گنج و بندرعباس نیز وجود دارد، احتمال اینکه ساختمان پلیس راه قلعه گنج در روستای چاه لک احداث و استقرار پیدا کند بیشتر است.

وی بیان کرد: نقطه دوم در مسیر قلعه گنج  – چاه دادخدا و رمشک  یا مسیر قلعه گنج- بشاگرد و در روستا چاه لک و نزدیک به سه راهی چاه لک واقع شده که یکی از مالکان بومی و اهالی روستا برای اهدای زمین اعلام آمادگی کرده است.

به گزارش مجله خبری راه و ساختمان این درحالی است که فرماندار قلعه گنج نیز تاکید کرد: پنج میلیارد تومان اعتبار برای ساخت ساختمان پلیس‌راه قلعه گنج – بشاگرد اختصاص یافته است و در انتظار تعیین و تحویل مکان هستیم.

  ترافیک در محورهای ارتباطی منتهی به مازندران سنگین است

وی تاکید کرد: بسیاری از اهالی برای واگذاری زمین پیشقدم شده اند اما هنوز سند واگذاری دریافت نکرده ایم و اگر نتوانیم سند زمین و محل احداث را طی مدت معین تحویل بگیریم و تعیین کنیم اعتبارات موجود از دست خواهد رفت.

سروان مرتضی امیری دوماری روز یکشنبه در گفت وگو با خبرنگار مجله خبری راه و ساختمان افزود: در صورتی که مالکان بومی و سایر ادارات قولنامه و سند واگذاری زمین را به ما بدهند عملیات احداث ساختمان اجرا خواهد شد.

شهرستان قلعه گنج در فاصله ۴۲۰ کیلومتری جنوب مرکز استان کرمان قرار دارد.منبع