عملیات اجرایی ۱۵۰۰ واحد نهضت ملی مسکن با حضور وزیر کشور در شهرکرد آغاز شد 

 وزیر کشور روز پنجشنبه در مراسم آغازین‌ عملیات اجرایی یک هزار و ۵۰۰ واحد مسکونی طرح نهضت ملی مسکن در شهرکرد گفت: این نهضت یکی از طرح‌های‌ مهم دولت انقلابی است.

به گزارش خبرنگار مجله خبری راه و ساختمان، احمد وحیدی در این آیین افزود: نهضت ملی مسکن موضوعی‌ است که به طور مستقیم به حمایت از طبقات کم بضاعت جامعه مربوط می‌شود.

مدیرکل‌ راه‌ و شهرسازی‌ چهارمحال و بختیاری نیز در ادامه این آیین گفت: محله ۴۰ منظریه با حدود ۵۶ هکتار مساحت در ادامه اجرای طرح نهضت ملی مسکن برای احداث  یک هزار و ۵۰۰  واحد مسکونی در نظر گرفته شده است.

از روز گذشته تعدادی از معاونان وزرا به‌‎عنوان نمایندگان تام‌‎الاختیار وزیران دولت سیزدهم در شهرستان‌های ۱۰ گانه چهارمحال و بختیاری حضور یافته و با مردم دیدار چهره به چهره دارند.

برای پیگیری اخبار و گزارش های مجله خبری راه و ساختمان از  بیست و چهارمین سفر استانی رییس جمهور  پرونده خبری را دنبال کنید : منبع

مقصودی افزود: هم‌اکنون عملیات آماده سازی‌ این محوطه عمرانی توسط بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در حال انجام است.

وی با بیان اینکه شعار دولت مردمی، خدمت‌ به جامعه است و یکی از تجلی‌های این شعار در طرح ملی مسکن نمود دارد، تصریح کرد: این نهضت در تمامی استان‌ها به خوبی پیش می‌رود و طرح یک‌هزار و ۵۰۰ واحدی شهرکرد نوید خوشی برای مردم استان است که امید می‌رود در زمان بندی مشخص به نتیجه برسد.

به گزارش مجله خبری راه و ساختمان، آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی رییس‌جمهور و اعضای هیات دولت روز پنجشنبه ۱۹ خردادماه میهمان مردم چهارمحال و بختیاری هستند.

  ترافیک فوق سنگین در راه‌های ورودی مازندران

حسین‌علی مقصودی در ادامه تشریح مختصات فنی این طرح افزود: تعداد قطعات مسکونی پیش بینی شده در این فضای شهری ۳۰۰ قطعه است که با ساخت و بهره‌برداری از آنها امکان سکونت ۲۶ هزار نفر مهیا خواهد شد.

در بیست و چهارمین سفر استانی رییس‌جمهور و هیات دولت سیزدهم، اعتباراتی برای تکمیل و بهره‌برداری از طرح‌های توسعه‌ای چهارمحال و بختیاری تصویب می‌شود.

وی یادآور شد: در ادامه اجرای این طرح، اقدامات برای طراحی نقشه و انتخاب پیمانکار انجام و عملیات ساخت و ساز واحدها آغاز می‌ شود.