فعال صنفی: بسته حمایتی دولت گره‌گشای کسب‌وکارهای اینترنتی است

«غلامحسین ابراهیمی» در گفت‌وگوی اختصاصی با خبرنگار اقتصادی مجله خبری راه و ساختمان اظهار داشت: کار در حوزه ساختمان باتوجه‌به رقبای بسیاری که دارد شاید نسبت به دیگر مشاغل سختی‌های خاصی داشته باشد؛ اما در همین حوزه هم به مدد فضای مجازی توانسته بودیم در کنار سفارش‌ها به شکل سنتی در فضای مجازی هم سفارش‌های خوبی بگیریم که با محدودیت‌هایی که اعمال شد تا حدودی خسارت دیدیم.

ابراهیمی بیان‌داشت: انتظار می‌رود این بسته در سریع‌ترین زمان ممکن عملیاتی شده و بتوانیم از این حمایت‌ها بهره‌مند شویم.منبع

این فعال کسب‌وکار در حوزه ساختمان خاطرنشان‌کرد: مالیات یکی از دغدغه‌های اصلی کسب‌وکارهای اینترنتی است که در بسته حمایتی دولت به‌خوبی دیده شده است.

ابراهیمی گفت: در چند هفته اخیر به دلیل فیلترهای اعمال شده زیان‌های زیادی به کسب‌وکار ما وارد شد که بسته حمایتی دولت می‌تواند بخشی از این هزینه‌ها را جبران کند.

وی افزود: تصمیم اخیر دولت در حمایت از این کسب‌وکارها و بسته حمایتی که در نظر گرفته، امیدهای ما را دوچندان کرده و امیدواریم این حمایت‌ها همچنان ادامه داشته باشد تا در این شرایط اقتصادی که ما را متحمل خسارت‌های بسیاری کرده بتوانیم از عهده مخارج و هزینه‌های خود بربیاییم.

  ترافیک در محور چالوس سنگین است