قاسمی: چهار هزار میلیارد تومان اعتبار به راه‌های خراسان شمالی اختصاص یافت 

مدیرکل راه و شهرسازی خراسان شمالی هم با اشاره به اینکه ساخت بیش از ۱۵ هزار واحد مسکن در قالب طرح نهضت ملی مسکن در استان آغاز شده است گفت: این پروژه ها هشت تا ۵۵ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

قاسم قاسمی اظهار داشت: ۵۸ هزار و ۵۷۵ نفر با ثبت نام در سامانه، متقاضی دریافت مسکن در قالب طرح نهضت ملی مسکن شدند که از این تعداد ۲۳ هزار و ۷۰ متقاضی تایید نهایی و پنج هزار و ۵۹۹ متقاضی واریز وجه کردند.

تعیین تکلیف ۹۶ درصد از متقاضیان نهضت ملی مسکن در خراسان شمالی

وی افزود: زمین برای ساخت ۴۱ هزار و ۷۰۴ واحد مسکونی در قالب طرح نهضت ملی مسکن در شهرهای مختلف استان تامین شده است و به این لحاظ از مناطق پیشرو در کشور هستیم.

کاروان دولت امروز پنجشنبه به استان خراسان شمالی سفر کرده است.

خراسان شمالی در شمال شرق کشور واقع است و ۴۴ درصد از جمعیت آن در روستاها سکونت دارند. منبع

به گزارش مجله خبری راه و ساختمان، رستم قاسمی روز پنجشنبه در آیین بهره برداری از پروژه های بخش راه خراسان شمالی اظهار داشت: یکهزار میلیارد تومان از این اعتبارات که در سفر کاروان دولت عدالت محور به راه های خراسان شمالی اختصاص یافت، در محورهای روستایی این استان هزینه خواهد شد. 

مدیرکل راه و شهرسازی خراسان شمالی تصریح کرد: اکنون بیش از ۵۷۵ هکتار زمین ملی و نیز توافقی برای ساخت مسکن در قالب نهضت ملی مسکن در شهرهای استان تامین شده است.

وی با اشاره به اقدامات انجام شده در بخش مسکن گفت: خوشبختانه اقدامات خوبی در استان خراسان شمالی در زمینه نهضت ملی مسکن انجام شده است.

  خرید و فروش خودرو صفر و کارکرده به صورت اقساطی در ایران شیپور | car
وی تصریح کرد: در این استان ساخت ۱۲ هزار واحد مسکونی در قالب طرح نهضت ملی مسکن برنامه ریزی شده بود اما اکنون بیش از ۱۵ هزار واحد مسکونی اجرایی شده و عملیات ساخت آغاز شده است. 

وی افزود: امید می رود این اعتبارات با روحیه جهادی مسوولان منجر به رفع نیازهای مردم در مناطق روستایی و سبب توسعه این مناطق شود.