قیمت روز آپارتمان ۵۰ متری در تهران

مهرداد بذرپاش ـ وزیر راه و شهرسازی در روزهای اخیر بیان کرد: در حال حاضر در همه کشور خبرهای خوبی از کاهش قیمت مسکن شنیده می شود و باز هم باید کاهش پیدا کند. این موضوع اثر مستقیم بر بازار اجاره خواهد داشت.

در شرایط فعلی که بازارهای موازی مسکن شامل ارز، طلا و بورس به ثبات رسیده‌اند، سناریوهای محتمل پیش روی بازار مسکن دچار چالش شده است. اما تجربه نشان داده بازار ملک به شکل سنتی با آغاز فصل پاییز و پایان زمان جابه‌جایی دچار افت می‌شود. به اعتقاد کارشناسان انتظار می‌رود این وضعیت دست کم تا پایان آذرماه ادامه پیدا کند. در سه ماهه پایان سال نیز بعضا مولفه‌های بیرونی بر بازار مسکن اثر می‌گذارد. اما چنان‌چه ثبات بازار ارز ادامه داشته باشد بعید است که در پایان سال با تورم مواجه شویم.

قیمت روز آپارتمان ۵۰ متری در تهران

با ایجاد انتظارات کاهشی در بازار مسکن بر تعداد فروشندگان افزوده شده و البته طبق گفته‌ی مشاوران املاک، خریداری در بازار وجود ندارد.

آپارتمان‌های کوچک همانند واحدهای بزرگ متراژ از کاهش قیمت مسکن بی‌نصیب نمانده و بررسی‌ها از کاهش تا ۲۰ درصدی نرخ‌های پیشنهادی این نوع واحدها حکایت دارد.

انتهای پیام

منبع: https://www.isna.ir/news/1402070402649/%D9%82%DB%8C%D9%85%D8%AA-%D8%B1%D9%88%D8%B2-%D8%A2%D9%BE%D8%A7%D8%B1%D8%AA%D9%85%D8%A7%D9%86-%DB%B5%DB%B0-%D9%85%D8%AA%D8%B1%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%D8%AA%D9%87%D8%B1%D8%A7%D9%86

به گزارش ایسنا، بازار آپارتمان‌های کوچک متراژ معمولا از رونق بیشتری نسبت به واحدهای بزرگ برخوردار است. اما در شرایط فعلی که معاملات راکد شده واحدهای ۵۰ تا ۶۰ متر هم  از افت قیمت بی‌نصیب نمانده است.

در محله نواب آپارتمان ۵۰ متری دارای آسانسور و انباری، سال ساخت ۱۳۹۰ به قیمت ۲ میلیارد و ۱۷۰ میلیون تومان برای فروش عرضه شده است.

  ویدیو / لحظه ورود رئیسی به شیراز

قیمت آپارتمان‌های ۵۰ متری بر اساس محله، موقعیت و امکانات، متفاوت است. امروز چهارم مهرماه ۱۴۰۲ یک واحد ۵۰ متری با سن بنای ۱۷ سال، دارای انباری و آسانسور در محله خانی‌آباد به مبلغ ۲ میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان آگهی شده است.