لیست قیمت حفاظ شاخ گوزنی ۱۳ بهمن ۱۴۰۱ نرده شاخ گوزنی-فورژ مدرن

شما میتوانید همیشه در تمامی ساعات فعالیت فروشگاه برای استعلام قیمت، نحوه نصب و شرایط محصول، همچنین پاسخ به سوالات خود با ما تماس بگیرید. حفاظ روی دیوار گروه صنعتی حفاظ سازه با رنگ استاتیک درجه یک رنگ آمیزی می شود. می توانید با انتخاب یک مدل از مدل های متنوع حفاظ بالای دیوار به هدف مورد نظر خویش دست یابید. برای اطلاع از قیمت حفاظ لیلیوم با کارشناسان حفاظ سازه تماس بگیرید. عرض حفاظ‌های شاخگوزنی به ارتفاع نیز بستگی دارد و معمولاً بین پنجاه تا هفتاد سانتی‌متر ساخته می‌شود. آماده حمل به مکان نصب و انجام کارهای نصب حفاظ ساختمان بر روی دیوار یا درب می‌باشد.

لیست قیمت حفاظ شاخ گوزنی تراکم 20 ردیف 11 بهمن ماه 1401

این مدل جهت پوشش سلیقه های مختلف به زیر مجموعه های مختلفی همچون حفاظ آبشاری، حفاظ لیلیوم، حفاظ سرنیزه ای مدرن، حفاظ نیزاری، حفاظ لاله ای، حفاظ شعله ای و انواع دیگر تقسیم شده که به ذکر نام آنها بسنده میکنیم. بهترین حفاظ برای دیوار ساختمان چیست ؟ حفاظ شاخ گوزنی دارای شاخه های در هم تنیده ای همانند خار یا شاخ گوزن می باشد. این حفاظ ها از جدید ترین مدل های حفاظ و صد البته از بهترین نوع آن به عناون حفاظ دیوار ساختمان است. در بعضی موارد با توجه به محل قرار گیری حفاظ می توان از آن برای حفاظ پنجره هم استفاده کرد. حفاظ شاخ گوزنی هم به عنوان نرده کاربرد دارد و هم امنیت ساختمان را حفظ می کند. این حفاظ های زیبا، علاوه بر حفظ جذابیت و زیبایی خود، بسیار ایمن می باشند.

از دیگر نکاتی که در انتخاب حفاظ روی دیوار می توان پرداخت انتخاب ارتفاع حفاظ می باشد. حفاظ ها در ارتفاع های حداقل 75 و حداکثر 120 الی 150 تولید می شود. بسته به ارتفاع و تراکم نرده قیمتها از ۸۰ هزارتومان الی ۳۰۰ هزار تومان متغیر میباشد. تغییرات قیمت به عواملی مثل مدل، کیفیت ساخت، تراکم، نوع رنگ کاری و … بستگی دارد.بهترین راه برای دزیافت قیمت مناسب تماس با تولید کننده و درخواست بازدید و مشاوره رایگان در محل میباشد. شرکت آهن سازه امکان بازدید و مشاوره رایگان در محل را برای مشتریان خود فراهم نموه است.

دوسازه – سازه های آهنی – حفاظ شاخ گوزنی

فناوری‌های روز به‌کاررفته در ساخت، از قطعات فلزی محصولی کاربردی را تولید نموده که برخلاف نمونه‌های قدیمی با لبه‌های تیز طراحی‌شده، ازاین‌رو می‌توان بر روی قدرت محافظتی آن حساب ویژه بازنمود. از انواع حفاظ شاخ گوزنی می توان حفاظ شاخ گوزنی ، بوته ای، نیزار و لیلیوم را نام برد که به ترتیب از راست به چپ قیمت آن نیز بیشتر است. از این میان حفاظ شاخ گوزنی پایین ترین قیمت را به خود اختصاص داده است و در میان مصرف کنندگان از محبوبیت بالاتری برخوردار است. در مدل های دیگر علاوه بر امنیت بالاتر بر روی زیبایی آنها نیز طراحی انجام شده است تا بتواند سلیقه های مختلف را پوشش دهد. حداقل ارتفاع حفاظ شاخ گوزنی بسته به ارتفاع دیوار و نوع حفاظ شاخ گوزنی مورد استفاده متغیر خواهد بود.

تفاوت حفاظ شاخ گوزنی و حفاظ شاخ بوته ای

هر اندازه میزان تراکم در یک نرده حفاظ شاخ گوزنی بالاتر باشد ،سطح نفوذ ناپذیری و بازدارنگی آن بالاتر می رود و نیز مقاومت و ایستادگی بالایی در برابر فشار و تکان های وارده به خود نشان می دهد . بسیاری از حفاظ های تولیدات متفرقه ، صرفا جهت داشتن حجم به طرفین حفاظ ساخته می شوند که اتصالات ناچیزی با دیگر قطعات مجاور دارند . قطعات میلگردی به کار رفته در نرده های حفاظ شاخ گوزنی که نهایتا قطر آنها به ۱۰ میلی متر می رسد ، به خودی خود در برابر فشار وارد شده توسط یک شخص بالغ مقاومت پایینی دارند و ضعیف تلقی می گردند .

علاوه بر ساختمان‌های مسکونی از انواع حفاظ دیوار برای امنیت بیشتر دیوار باغ‌ها، کارخانه‌ها، زندان‌ها و بسیاری از مکان‌های دیگر استفاده می‌شوند که در شکل‌ها، اندازه‌ها و انواع متفاوتی تولید می‌شوند و مقاومت بالایی در برابر آسیب دارند. حفاظ روی دیوار از یک سری میلگردها، با اندازه، شکل و نظم خاصی تشکیل شده اند. قسمت انتهایی حفاظ دیوار تیز و برنده است و بعد از اینکه از طریق جوشکاری به هم وصل شدند، درون کوره پخت قرار می گیرند سپس حفاظ های حیاط آماده رنگ می شوند. با افزایش رغبت مردم به استفاده از حفاظ آهنی دیوار، شکل آنها نیز تنوع بسیاری پیدا کرده است.

 • علاوه بر ساختمان‌های مسکونی از انواع حفاظ دیوار برای امنیت بیشتر دیوار باغ‌ها، کارخانه‌ها، زندان‌ها و بسیاری از مکان‌های دیگر استفاده می‌شوند که در شکل‌ها، اندازه‌ها و انواع متفاوتی تولید می‌شوند و مقاومت بالایی در برابر آسیب دارند.
 • همان‌طور که گفته شد به دلیل استحکام بالا معمولاً دارای قیمت بالایی هستند ، اما باید در نظر داشت که هزینه انجام‌شدهامنیت بالاییرا به همراه خود دارد.
 • درب آکاردئونی برای ایمنی باغ ویلا شاید یکی از حیاتی ترین موارد در بین بقیه موارد باشد.
  محور جم – فیروزآباد از اول بهمن تا ۱۵ اسفند مسدود است

حافظ ازآن جهت گناه راسبک می شمارد که به بخشندگیِ خداوند اعتمادکامل دارد. حافظ دراینجا به یک نکته ی کلیدی اشاره کرده است یک سئوال بی پاسخ ویک ابهام که درهیچ دوره ای، به آن پاسخ درست داده نشده است. آیا ما درزندگانی حقیقتاً اختیاری ازخود داریم؟ یااختیارما صرفاً درحدِّ پوشیدن ونپوشیدن یک پیراهن ویانوشیدن وننوشیدن یک لیوان آب است!. معنای آب حیاتی که درافسانه ها آمده همین باده ی خوشگواراست، منظوراز باغ بهشت نیز همین لبِ سرسبز جویبار است دریاب تا عمرگرانمایه بیهوده سپری نکنی.

استفاده از فولاد باکیفیت سبب خواهد شد تا محصول نهایی نیز از استحکام بالاتری برخوردار باشد. به علت استفاده از فولاد باکیفیت در ساخت شاخ گوزنی اصفهان، این محصول را می‌توان دارای بالاترین استانداردهای کیفی قلمداد کرد. خرید حضوری و مراجعه به مرکز فروش نرده شاخ گوزنی هنوز هم برای عده‌ای مطمئن ترین راه خرید این محصول به شمار می‌رود. با این وجود که خرید اینترنتی شاخ گوزنی پارس مفتول راهی بسیار سریع، ایمن و مطمئن به شمار می‌رود.

بهترین حفاظ روی دیوار دارای ارتفاع 120 با تراکم 25 ردیف، میلگرد شماره 10 و رنگ کوره ای الکترواستاتیک می باشد. این نرده نیز مانند لیلیوم به صورت دو رنگ، رنگ آمیزی شده و ارتفاع 100 سانتی متر عرضه می گردد. حفاظ نیزار همانطور که از اسمش مشخص است شبیه یک نیزار بسیار زیبا است. این مدل حفاظ از لحاظ زیبایی قابل قیاس با دو نوع حفاظ قبلی نیست. جدا از تامین امنیت یک نوع دکوراسیون ساختمان نیز به حساب می آید.

 • ارتفاع این نرده ها باید به گونه ای باشد که تا حد امکان حیوانات هم نتوانند از آن عبور کرده و وارد حیاط و باغ شوند.
 • ٭٭٭.صنایع فلزی آهن سازه براین باوراست که رضایت مشتری مهمترین عامل برای پیشرفت کسب وکاراست.ازاین رو تمامی محصولات خود را با حداکثرکیفیت ممکن ارائه می کند.
 • سلام وقت بخیر 🌹 برای دریافت لیست قیمت و مشاوره محصولات در خدمت شما هستیم.
 • این نوع نرده به دلیل زیبایی ظاهری‌ای که دارد بسیار مورد توجه است.
 • این نوع نرده‌ها، دیوار محوطه خانه شما را به زیبایی جلوه می‌دهند.

لیست قیمت حفاظ شاخ گوزنی ۱۳ بهمن ۱۴۰۱ نرده شاخ گوزنی-فورژ مدرن

گروه حفاظ صنعت معتقد است که امروزه تمام امور صنعتی نیاز به طراحی و نظارت متخصصان و مهندسین کاربلد در همان صنعت را دارد تا بتوانیم بهترین و با کیفیت ترین حفاظ روی دیوار ممکن را تولید کنیم . چند المان به ما کمک میکند تا ما بتوانیم محصولی را به بازار عرضه کنیم که بتوانیم رضایت مندی مشتریان را به ارمغان بیاوریم یکی از مهمترین نیاز های یک تولید با کیفیت نیروی متخصص و کار بلد است . قدم دوم استفاده از متریال با کیفیت که در محصول نرده روی دیوار همان میلگرد و پروفیل متریال اصلی محسوب میشود. قدم سوم مدیریت صحیح هزینه های تولید میباشد که در قیمت تمام شده محصول بسیار تاثیر گذار است. در نهایت نظارت بر تولید و عرضه و همچنین اطمینان پیدا کردن از رضایتمندی مشتری از کالای تولید شده میباشد.

حفاظ شاخ گوزنی دارای ظاهر و جنس بسیار عالی می باشد و از قطعات فلزی که به شکل های مختلف خم شده اند ساخته شده است. یکی از بهترین و پر فروش ترین حفاظ های آهنی ساختمان برای دیوار این نوع حفاظ می باشند. ارتفاع این نوع حفاظ به 50 تا 120 سانت می رسد و تراکم آن 8،10،12 می باشد. برای رنگ آمیزی این نوع حفاظ از رنگ های روغنی، کوره ای و پودری استفاده می شود. حفاظ بوته ای هم از انواع حفاظ خاردار به حساب می‌آید و مانند حفاظ شاخ گوزنی به عنوانیک سپر امنیتی و ضد صعودبر روی دیوار قرار می‌گیرد و مانع بزرگی برای هر نوع ورود بی‌اجازه ایجاد می کند. از نظر نصب هم مثل حفاظ شاخ گوزنی و بوته ای نصبی آسان و بی‌دردسر دارد.

عوامل تاثیرگذار بر قیمت حفاظ پنجره چیست؟

هر چقدر که طول و ارتفاع کار شما بیشتر باشد قطعا قیمت نهایی که لازم است بپردازید بالاتر خواهد رفت. از این موضوع هم بگذریم که شما میتوانید با بالا بردن هر چه بیشتر ابعاد پروژه خود از مقداری تخفیف انجام کار نیز توسط تولید کننده بهره مند شوید. اگر شما هم جزء افرادی هستید که می خواهید حفاظ شاخ گوزنی دست دوم خریداری کنید، به تراکم میله ها، ارتفاع و جنس حفاظ دقت کنید.

  ترافیک سنگین در محورهای شمالی کشور/افزایش ۷.۸ درصدی تردد برون شهری

تراکم نرده شاخ گوزنی

به همین دلیل، می توان از این حفاظ برای برقراری امنیت در بالکن و حیاط های کوچک آپارتمانی استفاده کرد. می توان در اطراف باغ های شخصی و ویلاها نیز حفاظ شاخ گوزنی نصب کرده و از مزایای این حفاظ بهره مند شد. این مدل از حفاظ به نسبت به سایر مدل حفاظ‌ های موجود بیشتر شناخته شده است، زیرا از طراحی ساده‌ای برخوردار می‌باشد. علت نام گذاری این حفاظ آن است که ظاهری پله ای و آبشار مانند دارد.

برای تماس با پشتیبانی و اطلاع از قیمت حفاظ شاخ گوزنی در سال 1401 با ما در ارتباط باشید. در برخی از موارد درپوش بر روی دیوار محوطه نه سنگی است نه فلزی بلکه از متریال های دیگری استفاده شده مثلا کامپوزیت. ٭٭٭حفاظ شاخ گوزنی دارای شاخه های مرتب وباالگوی تکرارشونده می باشد درحالیکه حفاظ بوته ای ازالگوی ثابتی پیروی نمیکند و دقیقا مانند بوته های خار،حالتی تو درتو دارند.

روش های قدیمی هم اکنون پاسخگوی نیازبه برقراری حفظامنیت ورودی ساختماننیستند. حتی بد تر از آن، فکر کنید زمانی فرزندان خود را در خانه تنها گذاشته باشید و فردی وارد ساختمان شود. اما به جای اینکه چنین ریسکی بکنید، می توانید با هزینه ای بسیار معقول جلوی این اتفاقات را بگیرید. به راحتی از منزل، ویلا و ساختمان خود خارج شوید و بدانید هیچ فرد دیگری نمی تواند وارد آن شود.

گذشتگان ما نیز برای حفاظت از خانه هایشان، از بوته های خار استفاده می کردند. چه بسیار کوشک ها و قلعه هایی که با کندن خندق های پر خار، از شر دشمن ها در امان مانده بودند. نرده روی دیوار نیزار که آبشاری هم خوانده می شود، سبب افزایش امنیت ساختمان و حیاط ویلا یا باغ و باغچه می شود. این نوع محافظ دیواری ساختمان با زیبایی خاصی که دارد امروزه در ویلا و حیاط های بسیاری استفاده می شود، زیرا طرح خود را از نیزارهای طبیعت وحشی به ارمغان آورده است. نرده حفاظ روی دیوار نیزه به دستانی بر روی دیوار به منظور ایجاد امنیت ساختمان و برای جلوگیری از ورود ناخواسته افراد ، سارقان و حیوانات و….

به لطف این فروش مستقیم و بدون واسطه ما توانسته ایم نظر مثبت طیف گسترده ای از مشتریان را در گیلان و سایر شهرها را به مجموعه حفاظ سازه جلب کنیم. در ساخت این نوع از حفاظ از میلگردهای سایز 9 و فولاد مقاوم استفاده میشود و نکته قابل توجه این است که حفاظ شاخ گوزنی با جوش برق جوشکاری میشود و امکان هر گونه شکستگی یا جدا شدن را به صفر میرساند. ارتفاع حفاظ معمولا بین 50 تا 150 سانتی متر است ولی با توجه به شرایط و ساختمان مورد استفاده میتوان ارتفاع آن را افزایش داد. حفاظ شاخ گوزنی( Fence Spikes & Wall Spikes ) به منظور ایجاد امنیت ساختمان و برای جلوگیری از ورود ناخواسته افراد ، سارقان و حیوانات و…. حفاظ شاخ گوزن عموماٌ برای نصب بر روی دیوار در نظر گرفته می شود اما گاهی بر روی پنجره نیز نصب می شود .

در نتيجه بر اساس اين نظريه معيارهاي حفاظتي از يک سو به منظور ماندگاري و از سوي ديگر به منظور کنترل و هدايت صحيح تغييرات طبيعي (در اثر گذشت زمان) لحاظ مي شود. با توجه به تغيير و تحولات باغ در زمان بازسازي باغ بر اساس طرح اوليه، اغلب غير ممکن است، مگر سايت هاي باستاني و يا باغهایي که به عللي به حال خود رها شده باشند و آثاري از عناصر مصنوعی يا حتي طبيعي در باغ هنوز وجود داشته باشد. در اين صورت از طريق مطالعات وضع موجود و از طريق مطالعات تاريخي و حفاريها، طرح اوليه باغ قابل شناخت و بازسازي طرح اوليه امکان پذير مي گردد (تصاوير 18 و 19).

حفاظ روی دیوار جدول قیمت 21 آبان 1401 گارانتی مرکز آهن-فورژ مدرن

اصفهان سومین شهر بزرگ ایران پس از تهران و مشهد، و صد و شصت و پنجمین شهر پرجمعیت دنیا حفاظ روی دیوار به شمار می‌رود. این شهر باستانی که امروزه یکی از بزرگ ترین قطب های گردشگری کشور شناخته می‌شود، در سه دوره مهم تاریخی به عنوان پایتخت ایران انتخاب شد. در دوران آل بویه، سلجوقیان و صفویان، این شهر باستانی به عنوان پایتخت کشور معرفی شد. اصفهان به دلیل قرار گرفتن در مرکز کشور، یکی از استراتژیک ترین موقعیت های جغرافیایی در بین شهرهای ایران را دراختیار دارد. به همین علت صنایع بزرگ و مهمی در این شهر بزرگ تاریخی قرار گرفته است.

 • یکی از بهترین نرده های فلزی روی دیوار حفاظ شاخ گوزنی می باشد که با نام های مختلفی از جمله حفاظ سر گوزنی ، حفاظ کله گوزنی ، حفاظ شاخ گاوی ، حفاظ شاخ بزی و حفاظ شاخه ای نیز شناخته می شود .
 • حفاظ شاخ گوزنی یکی از بهترین شیوه ها برای افزایش امنیت ساختمان و حفاظ کشی روی دیوار می باشد.
 • انتخاب نوع جوش که co2 باشد یا الکترود و همچنین نوع رنگ که کوره ای باشد یا رنگ روغنی کم کیفیت نیز در این روش ها تاثیر گذار خواهد بود.
  سامانه ارزیابی کارکنان به صورت برخط راه‌اندازی شده است

اینکه قیمت حفاظ شاخ گوزنی نسبت به سایر محصولات مشابه بسیار مناسب تر میباشد. دزدگیر و دوربین مداربسته در حفاظت از باغ ویلا حرف اول را میزنند. دوربین مداربسته و دزدگیر ویلا از آن جهت حائز اهمیت می باشد که احتمال سرقت از ویلا به جهت نوع کاربرد و مدت حضور ساکنین در آن بیشتر از واحد هایی است که در آن ساکنین حضور دائم دارند. سیستم دزدگیر باغ ویلا که با اتصال سنسور های چشم الکترونیک، مگنت و سنسور های دیگر با اتصال کابلی و یا بی سیم در صورت ورود سارق از طریق درب، پنجره، دیوار و… به ساختمان ویلا سیستم دزدگیر ویلا اقدام به آژیر زدن و تماس با شماره های از قبل ثبت شده مینماید.

نصب حفاظ دیوار یکی از بهترین روش ها برای جلوگیری و ممانعت از ورود سارقین و افزایش امنیت ساختمان می باشد. استفاده از حفاظ های دیواری علاوه بر این که امنیت ساختمان را بالاتر می برد، به ساختمان زیبایی دوچندان و جلوه ی خاصی می بخشد. در نتیجه محیط اطراف شما را به یک فضای ایمن و قشنگ برای زندگی تبدیل می کند. حفاظ های دیواری در طرح ها و مدل های گوناگون و مختلفی طراحی و عرضه ی بازار می شوند.

حفاظ روی دیوار اولین سد امنیتی ساختمان

بنابراین از آنجایی که درب و پنجره ساختمان ها و منازل مسکونی به سمت کوچه و خیابان باز و بسته می شود، امکان نفوذ از طریق آن ها به راحتی میسر است. به ویژه اگر یک سارق حرفه ای باشد، می تواند از کوچکترین حفره ای خود را به راحتی از طریق درب و پنجره های مشرف به کوچه و خیابان وارد منازل مسکونی کند و تمامی ابزارآلات و وسایل گران سنگ افراد را به تاراج ببرد. به همین علت و عوامل است که وجود یک حفاظ آهنی روی درب و پنجره های ساختمان های مختلف در عصر حاضر به عنوان یک ضرورت احساس می گردد تا علاوه بر زیبایی خاصی که به نماهای ساختمان ها می بخشد، سبب بالا بردن امنیت و نیز آرامش و آسایش خاطر ساکنین خانواده ها می گردد. این نوع حفاظ هم علاوه بر تأمین امنیت یک نوع دکوراسیون نیز محسوب می‌گردد.طراحی و تولید حفاظ نیزار یا سرنیزه فوق‌العاده زیبا و امن می‌باشد. شاید بین زیبایی حفاظ های نیزار، بوته ای و شاخ گوزنی نتوان به سادگی قضاوت کرد و انتخاب آن‌ها بستگی زیادی به سلیقه شما دارد.

جوش الکترود برای این کار به هیچ وجه مناسب نیست ،لذا نوعی از نرده حفاظ شاخ گوزنی که با نام درجه 2 و جوش الکترود با رنگ مایع تولید میشود به هیچ وجه برای این کار مناسب نیست . قیمت همیشه یکی از مهم ترین فاکتروهاست و هیچ نقصی بزرگتر از یک قیمت گزاف و بی جا نیست. البته در همین اول کلام توصیه اکید داریم که به هیچ وجه به دنبال حفاظ شاخ گوزنی ارزان قیمت و به درد نخور نباشید. مطمئن باشید که نداشتن حفاظ روی دیوار خیلی بهتر از داشتن یکی از بی خاصیت های آن است.

قیمت نرده حفاظ روی دیوار نیزار حفاظ دیوار نیزار ویلا تراکم حفاظ نیزار باغ 09127716460-فورژ مدرن

درب آکاردئونی تک لنگه در مکانهای کوچک و راه پله های تنگ هیچ مشکلی ایجاد نمی کنند. تا اتصال قطعات براساس سفارش مشتری انجام شود (براساس تراکم، ارتفاع و چیدمان منظم سفارش شده). بعد از انجام جوشکاری و رنگ‌آمیزی پس از پاشیدن رنگ پودری، حفاظ داخل کوره پخت شده و در انبار قرار داده می‌شود. در اینصورت معنی آن این است که گناهکاری انسان نزد خدا اعتباری ندارد و خداوند همه گناهان را می‌بخشد (ان الله یغفر الذنوب جمیعاً انّه هو الغفور الرحیم، الزمر ۵۳). این با سخن برخی دوستان گرامی که پیشنهاد داده‌اند بیت به این صورت خوانده شود (سهو و خطای بنده گرش هست اعتبار…) همخوانی دارد.

قیمت نرده دیوار فلزی – حفاظ باغ ویلایی

هدف اصلی طراحی و اجرای نرده و حفاظ روی دیوار محوطه، ایجاد امنیت در محیط ساختمان است. ضریب امنیتی بالای نرده دیوار، آن را به یک محصول مناسب دیزاین دیوار محوطه تبدیل کرده است. با نصب و اجرای حفاظ و نرده دیوار شما می‌توانید تا حد امکان از ورود سارقان به محیط خانه جلوگیری کنید.