معاون استاندار فارس : نهضت ملی مسکن فرصت مناسبی برای تولید کنندگان محصولات ساختمانی است

به گزارش مجله خبری راه و ساختمان، محمود رضایی کوچی، روز جمعه در حاشیه بازدید از بیست و چهارمین نمایشگاه صنعت ساختمان در جمع خبرنگاران افزود: برپایی چنین نمایشگاه هایی فرصت مغتنمی برای دیده شدن تولید کنندگان و آشنایی مخاطبان با آخرین دستاوردهای مصالح و تجهیزات ساختمانی است.

وی ادامه داد: این نمایشگاه نیز با هدف ارائه دستاوردهای صنعت ساختمان، حمایت از تولید کنندگان داخلی و ارتقاء سطح کمی و کیفی تولیدات این حوزه برپا شده است.

او اظهار داشت: مشارکت حداکثری  فعالان صنعت ساختمان، شرایط مطلوبی برای عرضه و نمایش آخرین دستاوردهای این صنعت فراهم خواهد کرد و شرکت کنندگان در این نمایشگاه کارایی کالا و تولیدات خود را به نمایش گذاشته و از این طریق بازارهای جدید را شناسایی خواهند کرد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری فارس بیان کرد: فرصت های نمایشگاهی همچنین در فروش، جذب مشتری، ایجاد شهرت تجاری، تبلیغات، افزایش حجم مبادلات تجاری و هم‌افزایی تاثیر بسزایی دارند.

رضایی کوچی افزود: محصولات متنوع تر و با کیفیت موجود در بیست و چهارمین نمایشگاه ساختمان در شیراز بیانگر توانمندی های شرکت ها و تولیدکنندگان داخلی در این حوزه است.

وی، با بیان اینکه محصولات و دستاوردهای  ارائه شده نمایشگاه شیراز قابلیت رقابت با محصولات مشابه خارجی را دارند افزود: ردپای حرکت از شیوه ساخت و سازهای سنتی به سمت روش های مدرن و به روز در تمام حوزه‌های ساختمان سازی در این نمایشگاه مشهود است.

او اظهار داشت: صنعت ساختمان به عنوان یک صنعت پیشران است، عامل رشد بسیاری از صنایع دیگر نیز هست و از قابلیت اشتغال آفرینی منحصر به فردی برخوردار است.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری فارس ادامه داد: پویایی صنعت پیشران ساختمان در اقتصاد می‌تواند به تحقق شعار سال کمک شایان توجهی کند.

رضایی کوچی گفت: کیفی سازی محصولات ساختمانی تولید داخل در موازات کنترل قیمت تمام شده آنها می‌تواند بازار مصرف گسترده‌ای را در چرخه ساخت و ساز داخلی برای این محصولات فراهم آورده و زمینه صادرات آنها را نیز مهیا کند.

  ترافیک سنگین در محورهای فیروزکوه و آزادراه تهران - پردیسمنبع