نگهداری و پشتیبانی شبکه در تهران کتاب اول-ترازنت

نگهداری و پشتیبانی شبکه در تهران کتاب اول-ترازنت

متخصصان پشتیبانی کامپیوتر نه تنها شبکه‌ها و پایگاه‌های داده را کنترل می‌کنند بلکه سخت افزار کامپیوتر را نیز قرارداد پشتیبانی شبکه مدیریت خواهند کرد. وقتی کارکنان به تجهیزاتی مانند صفحه نمایش کامپیوتر، موس یا صفحه کلید اضافی نیاز دارند، کارشناسان معمولاً به این درخواست‌ها رسیدگی می‌کنند. آنها اغلب مسئول جابجایی سخت افزار کامپیوتر و راه اندازی آن در مواقعی هستند که کارکنان باید به ساختمان‌های جدید منتقل شوند. این متخصصان نه تنها در تهیه تجهیزات مورد نیاز مشاوره می‌دهند بلکه راه اندازی و عیب یابی دستگاه‌های آنها را نیز بر عهده دارند. پشتیبانی شبکه در پینگونت به معنای نظارت، مدیریت و اصلاح مشکلات شبکه به شکلی سریع و مؤثر است.

این اصطلاح برای طیف وسیعی از نرم افزارها و سخت ها افزارها استفاهده می شود که در قالب یک شبکه به هم متصل شده اند و نیاز به خدماتی برای پشتیبانی و نگهداری دارند. در حقیقت یک شبکه رایانه ای زمانی ایجاد می شود که چند کامپیوتر به یکدیگر و یا به یک سرور مرکزی متصل شده باشند. رایانه ها در قالب یک شبکه می توانند به فایل ها، پرونده ها، برنامه های کاربردی و سخت افزارها دسترسی داشته باشند. به خدماتی که به این مجموعه از نرم افزارها و سخت افزارهای به هم پیوسته ارائه می شود را “خدمات شبکه” گویند.

پیگیری و رعایت شرایط مشتری و پاسخگویی کارشناسان حرفه ای از ویژگی های بارز ترازنت می باشد. اشخاصی که به عنوان نماینده شرکت پشتیبان خدمات شبکه معرفی می شوند و به شبکه دسترسی خواهند داشت. خدمات شبکه آنلایننیز یکی دیگر از انواع خدمات شبکه ای که توسط ما انجام می شود.

اولین گام در مدیریت IT ، نظارت بر فعالیت تجهیزات زیرساخت شبکه و سیستم های کامپیوتری شما است. ما می‌توانیم با خدمات پشتیبانی شبکه و کامپیوتر آنچه را که در شبکه شما به صورت لحظه ای و روزانه اتفاق می‌افتد را گزارش دهیم. تیم متخصصان شبکه ما هر روز به صورت آنلاین و یا تلفنی به شما مشاوره می‌دهند و در صورت بروز هر مشکل در سیستم شبکه شما به صورت حضوری و یا غیر حضوری ( تلفنی – ریموت ) مسائل پیش آمده در حوزه شبکه کامپیوتری شما را حل و پشتیبانی می‌کنند. خدمات فناوری اطلاعات، استفاده از تخصص در حوزه مهندسی کامپیوتر و شبکه برای راه اندازی شرکت ها و پشتیبان گیری و حفظ امنیت اطلاعات می باشد که همانا مهم ترین سرمایه های یک سازمان می باشند. خدمات IT همه آن چیزهایی است که برای راه اندازی و پشتیبانی و نگهداری شبکه کامپیوتری یک شرکت مورد نیاز است.

  • وظیفه ارائه دهندگان خدمات پشتیبانی شبکه این است که شرح دقیقی از نیازهای شبکه را تعریف کنند.
  • بنابراین کنترل‌هایی که در سیستم‌های اطلاعاتی جدید به‌کار می‌رود باید با دانش گسترده‌ و کاملی نسبت به تکنولوژی جدید طراحی شده باشند.اهداف و آرمان‌های گروه فناوران پارسه در جهت ایجاد محیط امن اطلاعاتی در محیط سایبر می‌باشد.
  • همه کسب و کارها دوست دارند که روند اجرای شبکه آنها به صورت روان، ایمن و بدون قطعی انجام شود.
  • به روزرسانی سخت افزار و نرم افزار شبکه می تواند شامل مواردی از قبیل جایگزینی برنامه ها و سخت افزار قدیمی و ارتقا آن ها باشد.
  • در این فاز نوبت به نصب رک، سوئیچ‌ها، روترها، سرورها، نصب پچ پنل، پچ کورد، تجهیزات شبکه داخل رک، آرایش رک و در آخر تست تمامی نودها و تجهیزات می‌رسد.
  • خدمات ارائه شده به شما این امکان را می دهد تا کل شبکه و یا بخشی از آن را به شبکه اینترنت متصل کنید.

با این حال کسب و کارهای در حال رشد همیشه قادر به پرداخت هزینه های یک تیم پشتیبانی شبکه مختص خود نیستند. متخصصین و کارشناسان گروه فناوران پارسه توانایی و دانش لازم جهت کمک در خصوص مشاوره، طراحی، برنامه‌ریزی و پیاده سازی ارتباط تجهیزات شبکه با تکنولوژی‌های متفاوت را دارند. برای مثال ارتباطات تلفنی تحت شبکه ، شبکه‌های کامپیوتری کابلی، بدون کابل و فیبرنوری، دوربین‌های مداربسته تحت شبکه جهت نظارت، ارتباطات اینترنتی و غیره. همچنین توانایی در نگهداری مراکز داده، سرورها، کلاینت‌ها جهت بهره‌برداری مناسب شرکت‌ها و مجموعه‌های گوناگون در تهران و حومه با تعرفه‌های متنوع و استاندارد به طوری که همیشه در دسترس باشد و برای شرکت‌های کوچک نیز مقرون به‌صرفه باشد.

از مهم ترین خدمات شرکت های کامپیوتری می توان خدمات سرور و شبکه را نام برد. همانطور که در جریان هستید سرور نوعی سخت افزار است که درخواست های ارائه شده توسط شرکت را قبول کرده که به آن ها بهترین پاسخ را می دهد. در علم اینترنت به سیستم رایانه (سرور) می گویند که اطلاعات را از فایل دریافت می کند آن را برای کاربر ارسال می کند.

چرا به پشتیبانی شبکه نیاز داریم ؟

خدمات شبکه راه اندازی زیرساخت شبکه از کابل کشی شبکه اولیه و نصب تجهیزات سخت افزاری شبکه (تجهیزات شبکه) تا نصب سرور و نصب کامپیوترها و بعد از آن پشتیبانی شبکه را شامل می شود. از آنجا که سیستم های کامپیوتری بخش جدانشدنی از دنیای تکنولوژی امروز هستند همه سازمان ها و شرکت ها که از سیستم های کامپیوتری استفاده می کنند نیازمند استفاده از خدمات شبکه هستند. با توجه به تجربه جهانی در خصوص برون سپاری خدمات به شرکت های تخصصی، شرکت ها باید یکبار برای همیشه دغدغه امنیت اطلاعات شرکت و پشتیبانی کامپیوتر ها را به یک شرکت خدمات شبکه واگذار کنند تا آرامش و تمرکز را به تجارت خود هدیه دهند. در حال حاضر شرکت های زیادی خدمات‌ شبکه را ارائه می‌دهند که شرکت ترازنت با سابقه طولانی از تاسیس تاکنون توانسته است یکی از بهترین شرکت های خدمات شبکه لقب بگیرد و طیف گسترده مشتریان سرشناس که به ما اعتماد کرده اند نشان از کیفیت خدمات شبکه ارائه شده دارد. در صورت نیاز به همکاری با بهترین شرکت ارائه دهنده خدمات شبکه در تهران می‌توانید با مجموعه ترازنت تماس حاصل کنید و از مشاوره رایگان خدمات شبکه بهره مند شوید. شرکت های بزرگتر معمولا یک بخش فناوری اطلاعات و پشتیبانی شبکه های کامپیوتری اختصاصی دارند که هنگام به وجود آمدن هرگونه مشکلی در شبکه برای حل و پشتیبانی آن در دسترس مجموعه می باشند.

تجهیزات پسیو شبکه یا شبکه غیرفعال، تجهیزاتی در شبکه است که قابل برنامه‌ریزی نیست و امکان تغییر در آن وجود ندارد. به مجموعه فعالیت هایی که جهت اتصال و نصب، راه اندازی و جاگذاری تجهیزات پسیو شبکه در زیر ساخت شبکه یک شرکت و یا سازمان انجام میگردد ، خدمات پسیو شبکه میگویند. از تجهیزات سخت افزاری و کامپیوترها گرفته تا کابل های شبکه همگی جزو پسیو شبکه به حساب می آیند. واقعیت این است که شما می توانید با دو کامپیوتر یک شبکه بسازید، بنابراین اگر فکر می کنید کسب و کار شما برای یک شبکه کامپیوتری خیلی کوچک است، باید دو باره درباره آن فکر کنید.

سرویس های آی تی IT

رادین سیستم با بهره مندی از تیم مجرب کارشناسان حرفه ای آموزش دیده در زمینه استقرار سیستم های نرم افزاری و سخت افزاری توانسته رزومه درخشانی از خود برجا بگذارد و جایگاه ویژه ای در بازار IT ایران پیدا کند. علاوه بر خدمات مذکور، خدمات فناوری اطلاعات و ارتباطات، پشتیبانی شبکه، Server Colocation، VoIP و ارائه راهکارهای IT از جمله خدمات این شرکت است. محور فعالیت های شرکت کهن شبکه پارسیان (پال نت) در یک نگاه بهینه سازی و ارتقا و اصلاح زیرساخت شبکه Network Optimization طراحی و پیاده سازی زیرساخت های مجازی با تکنولوژی های مجازی سازی طراحی و پیاده سازی سامانه دورکاری و مجازی سازی برنامه Citrix XenA… فون سیستم به عنوان اولین مرکز تخصصی خدمات شبکه در ایران تمامی خدمات مربوط به نصب، راه اندازی و برنامه ریزی تجهیزات شبکه را با قیمت بسیار مناسب و کیفیت بسیار بالا توسط تیم فنی و متخصص در اختیار شما قرار می دهد. برای استفاده از این خدمات کافی است وارد صفحه مربوط به خدمات پشتیبانی شبکه شده و درخواست خود را با تیم پشتیبانی فون سیبستم در میان بگذارید. با توجه به استقرار شرکت در شمال تهران، پشتیبانی شبکه در این منطقه هم با کیفیت بالاتر و هم بسیار سریعتر انجام می شود.

همچنین این شرکت باارائه بهترین تعرفه های خدمات پشتیبانی شبکه و سرور در بین شرک های رقیب می باشد. در حال حاضر فقط خدمت نصب شبکه را در این مناطق داریم و فعالیت پشتیبانی شبکه فقط برای کارخانه جات بزرگ و شرکت هایی انجام می گردد که نیاز به کارمند مستقر در شرکت داشته باشند، در آن صورت، فرآیند پشتیبانی شبکه نیز انجام می گردد. به جای خرید دستگاه های سخت افزاری جداگانه برای هر رایانه، یک شبکه راه حلی را برای یک دستگاه سخت افزاری واحد مانند چاپگر ارائه می دهد تا در بین رایانه ها به اشتراک گذاشته شود. شبکه‌ سازی رایانه شما می‌تواند تفاوت زیادی در عملیات روان‌تر ایجاد کند و می‌تواند پایه و اساس یک عملیات تجاری کوچک امن و سازنده باشد.