وزش باد و گرد و خاک در نوار غربی کشور - مجله خبری راه و ساختمان

وزش باد و گرد و خاک در نوار غربی کشور

نقشینه خاطرنشان کرد: بارش پراکنده در ارتفاعات گیلان و مازندران برای ۲ روز آینده انتظار می‌رود و ارتفاعات خراسان شمالی نیز امروز دارای بارش پراکنده خواهد بود.

وی افزود: بیشینه دمای تهران امروز و فردا ۳۲ درجه و دوشنبه و سه‌شنبه ۳۳ درجه خواهد شد و کمینه دما نیز به ۱۹ درجه می‌رسد.منبع

کارشناس سازمان هواشناسی افزود: بعد از ظهر سه‌شنبه و چهارشنبه در ارتفاعات زاگرس مرکزی رگبار و رعدو برق و وزش باد شدید موقتی پیش‌بینی شده است.

به گفته نقشینه، امروز و فردا در منطقه زابل و نوار غربی کشور در برخی نقاط از استان‌های خوزستان، ایلام و کرمانشاه وزش باد شدید سبب گرد و خاک می‌شود.

کارشناس سازمان هواشناسی، خلیج فارس را مواج و متلاطم اعلام کرد و گفت: آسمان تهران طی سه روز آینده صاف تا کمی ابری و در برخی ساعات همراه با وزش باد خواهد بود.

به گزارش مجله خبری راه و ساختمان از پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی،  امین‌ حسین نقشینه کارشناس سازمان هواشناسی با پیش‌بینی وضعیت آب و هوای کشور برای امروز و روزهای آتی، از رشد ابرهای همرفتی، رگبار و رعدوبرق، وزش باد شدید موقت و گاهی گرد و خاک برای شمال شرق هرمزگان و ارتفاعات کرمان طی در پنج روز آینده خبر داد.

  جزییات برنامه دولت برای توسعه ناوگان هوایی؛ تعداد صندلی‌های پروازی ۴۰ درصد افزایش یافت