وزیر کشور: ۲۰۰ میلیارد تومان برای رفع مشکلات منطقه منظریه شهرکرد پیش‌بینی می‌شود

آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی رییس‌جمهور و اعضای هیات دولت روز پنجشنبه ۱۹ خردادماه میهمان مردم چهارمحال و بختیاری هستند.

به گزارش مجله خبری راه و ساختمان، وزیر کشور در جریان بیست و چهارمین سفر استانی رئیس جمهور و هیات دولت به چهارمحال و بختیاری علاوه بر بازدید از منطقه منظریه شهرکرد، در محوطه باغ موزه دفاع مقدس نیز حاضر و آخرین اقدامات انجام شده در این ۲ محدوده را بررسی کرد.

در بیست و چهارمین سفر استانی رییس‌جمهور و هیات دولت سیزدهم، اعتباراتی برای تکمیل و بهره‌برداری از طرح‌های توسعه‌ای چهارمحال و بختیاری تصویب می‌شود.

وی با اشاره به صحبت‌های انجام شده با معاون وزیر راه‌ و شهرسازی در این رابطه افزود: امید می‌رود در جریان سفر هیات دولت به چهارمحال و بختیاری توافقی برای اختصاص مبالغی‌ به شهرداری صورت گیرد و شهرداری بتواند کل منطقه را تحویل گرفته و مشکلات‌ را رفع کند.

از روز گذشته تعدادی از معاونان وزرا به‌‎عنوان نمایندگان تام‌‎الاختیار رییس‌جمهور در شهرستان‌های ۱۰ گانه چهارمحال و بختیاری حضور یافته و با مردم دیدار چهره به چهره دارند.

به گزارش خبرنگار مجله خبری راه و ساختمان، احمد وحیدی به عنوان نماینده تام‌الاختیار رییس جمهور در این بازدید افزود: یک سری کمبودها در محدوده ساخت مسکن مهر منظریه همچون فضای سبز، پیاده‌رو و زیرساخت‌های خدماتی وجود دارد که مسوولان وزارت مسکن و شهرسازی در این محدوده مسئولیت‌ دارند و از طرفی شهرداری نیز باید خدمات لازم را به مردم برساند.

برای پیگیری اخبار و گزارش های مجله خبری راه و ساختمان از  بیست و چهارمین سفر استانی رییس جمهور  پرونده خبری را دنبال کنید :

  موافقت با ایجاد صندوق پژوهش فناوری صنعت ساختمانمنبع

چهارمحال و بختیاری ۱۰ شهرستان با نزدیک به یک میلیون نفر جمعیت دارد و شهرستان کیار در ۳۵کیلومتری مرکز استان قرار دارد.