وسایل مورد نیاز برای کاشت ناخن در منزل

همانطور که قالب را نگه داشتهاید دست خود را زیر دستگاه UV بگذارید و 60 تا 90 ثانیه صبر کنید تا ژل خشک شود. در این مرحله سطح ناخن را با استفاده از بافر یا سر سوهان کاغذی نرم خراش دهید اما دقت کنید که به صدف ناخن آسیب وارد نکنید. در این مرحله با استفاده از سوهان دستی ناخنهای خود را به فرم و شکل دلخواه سوهان کنید و سطح صدف را به آرامی سوهان و بافر بزنید و بعد با براش مانیکور مواد اضافی را از روی سطح ناخن پاک کنید. کاشت ناخن یک نوع آرایش و تزیین ناخن است که در آن به چند روش، نوعی مواد به شکل ناخن مصنوعی بر روی ناخن طبیعی فرد چسبانده می شود. گوشههای اطراف ناخن را نیز کوتاه و مرتب کنید تا ناخن مصنوعی بهتر بر روی بستر ناخنهای طبیعی شما قرار بگیرد. دقت داشته باشید که باید قبل از مرتب کردن کوتیکولها با استفاده از روغن کوتیکول آنها را نرم و مرطوب کنید و یا دستهای خود را در آب گرم قرار دهید تا کوتیکولها نرم شده و سپس آنها را مرتب کنید. عقب بردن و مرتب کردن کوتیکولها بستر ناخن را جذابتر میکند و باعث بلندتر دیده شدن ناخنها نیز میشود. سپس با استفاده از استون و پد، سطح ناخنها را تمیز کنید و مطمئن شوید هیچ گونه مواد اضافی بر روی سطح ناخنها باقی نمانده است. بعد از انجام این کار با استفاده از براش مانیکور و یا با استفاده از مقداری پنبه و استون سطح ناخنهای خود را مجدداً تمیز کنید تا هیچ گونه مواد اضافی بر روی سطح آنها باقی نماند. اکریلیک مایع را در یک ظرف و مقداری از پودر اکریلیک را در ظرف دیگری بریزید.

  خرید ۹۰ هزار تُن فولاد برای بیمه نهضت ملی مسکن از افزایش قیمت‌ها

شما برای انجام کاشت ناخن با حداقل امکانات در منزل با توجه به تجهیزات و مواد قابل دسترس می توانید یکی از دو روش ذکر شده را انتخاب کنید. در این مرحله با توجه به شکل و اندازه ناخنها، قالب مناسب را انتخاب کنید و آنها را برای هر ناخن کنار بگذارید. بعد از خشک شدن مواد اکریلیک، از یک سوهان ناخن برای شکل دادن به نوک ناخنها استفاده کنید و سپس سطح آنها را بافر بزنید و با یک برس کوچک، گرد و غبار ناشی از بافر زدن را تمیز کنید تا با لاک ناخن مخلوط نشود. در اینجا بعد از اینکه تمام مواد اضافی را از روی سطح ناخنها پاک کردید یک لایه نازک تاپکوت بر روی سطح آنها بزنید تا سطحی صاف و صیقلی داشته باشید. در نظر داشته باشید که سایز قالب شما نباید بزرگتر یا کوچکتر از بستر ناخن طبیعی شما باشد. در این روش کاشت، مواد گذاری در قالب انجام میشود و شما باید از هارد ژل استفاده کنید. استفاده از پلی ژل نمونهای از آموزش کاشت ناخن در خانه بدون دستگاه است که در این دوران کرونا میتوانید با کمی دقت و تمرین به راحتی آن را انجام دهید. شما میتوانید از یک لاک شفاف یا لاکهای رنگی برای زیباتر شدن ناخن هایتان استفاده کنید. سپس از لاک ژلهای رنگی برای تزیین ناخنهای خود استفاده کنید. به کمک استون مجدداً ناخنهای خود را تمیز کرده و با استفاده از پرایمر ناخن، رطوبت، روغن و هرگونه مواد اضافی بر روی ناخن خود را از بین ببرید.

اگر ناخن مصنوعی، هم اندازه و متناسب با ناخن شما نبود از سوهان ناخن استفاده کنید تا به اندازه ناخن شما در بیاید. یکی دیگر از روشهای کاشت ناخن در منزل بدون وسیله، کاشت پلی ژل با استفاده از تیپ یا قالب است. در این مرحله شما باید تیپ یا ناخن مصنوعی متناسب با ناخن طبیعی خود را انتخاب کنید. براش را به مواد مایع آغشته کنید و بعد به صورت عمودی و از چپ به راست و طی سه ضربه، پودر کاشت را بردارید و روی خط تیپ یا همان ناخن مصنوعی بگذارید و با براش چند ضربه روی مواد بزنید تا هوا نگیرد و سپس مواد را به سمت سر ناخن بکشید و این کار را چند بار تکرار کنید. اگر چسبندگی داشتند مجدداً با استفاده از پد آغشته به کلینزر، چسبندگی سطح ناخن ها را بین ببرید. دقت کنید بین هر ضربه، براش خود را روی حوله کاغذی پاک کنید تا از گرفتگی مواد بر روی اموزش قدم به قدم کاشت ناخن براش جلوگیری شود. از یک سوهان ناخن نرم یا بافر استفاده کنید تا سطح های ناخنهای شما کمی خشن تر شود و درخشش آن از بین برود.این کار سطح مناسب تری برای چسباندن اکریلیک بر روی ناخن فراهم می کند. روش های کاشت ناخن در منزل بدون وسیله و یا به نوعی با کمترین میزان وسیله را می توانید با مرور انواع ویدئوهای آموزشی به طور دقیق تر نیز یاد بگیرید. با توجه به اینکه شما میخواهید اکریلیک، به ناخنهای شما بچسبد و نه به پوست شما، در نتیجه باید کوتیکولهای خود را با استفاده از عقب زننده دهنده کوتیکول به عقب ببرید و با کمک نیپر آنها را مرتب و قیچی کنید.

  تاکید دولت سیزدهم بر ساماندهی قراردادهای کار
قبل از شروع باید وسایل و ابزار مورد نیاز آن تهیه شود که این وسایل عبارتند از: ناخن گیر، قیچی ناخن، سوهان ناخن و بافر،عقب زننده کوتیکول، نیپر، برس مانیکور، استون، روغن کوتیکول، پرایمر ناخن، چسب ناخن، تیپ(tip)، براش اکریلیک، مایع اکریلیک(لیکوئید)، پودر اکریلیک. قبل از شروع کار باید ابزار و وسایل مورد نیاز تهیه گرددرا تهیه کنید. قبل از هر چیز باید ناخنهای خود را آماده کنید. و ناخن شما اکنون برای لاک زدن و هنرنمایی بعدی شما کاملا آماده است. صورت بگیرد. مرحله اول یعنی زیرسازی در هر دو روش کاشت ناخن در منزل یکسان است. در این مرحله از ضد قارچ استفاده کنید و سطح ناخنها را به مواد ضد قارچ آغشته کنید؛ این کار باعث میشود تا عوارض ناشی از عفونت پس از کاشت،کمتر شود. پس از اینکه سطح ناخن تمیز و خشک شد، از بیس کوت بر روی سطح ناخن ها بزنید و دست را به مدت 60 ثانیه زیر دستگاه UV قرار دهید. پس از خشک شدن مواد، قالب را به آرامی از روی ناخنها بردارید. همین کار را برای تمامی ناخنها تکرار کنید. برای این کار مقدار کافی از ژل را با استفاده از قلم، درون قالب قرار دهید و آن را داخل قالب پخش کنید برای اینکه ژل به راحتی درون قالب پخش شود، میتوانید قلم را بر روی پد آغشته به کلینزر قرار دهید تا به این وسیله چسبندگی ژل کمتر شود. این مرحله، زیبا ساختن ناخنها با استفاده از لاک ناخن است تا سطح ناخن صاف و یکدست شود. سپس چسب ناخن را بر روی قسمت داخلی ناخن مصنوعی بزنید و به آرامی بر روی ناخنهای خود فشار دهید و بگذارید 5 الی 10 ثانیه بماند و بعد از آن، نوک ناخنها را با استفاده از قیچی ناخن به اندازه مورد نظر خود برش زده و شکل دهید.

  بذرپاش: گلستان خواهرخوانده همسایگان خزر می‌شود