پرواز هواپیمایی قشم در مسیر مسقط – نوشهر راه اندازی شد

وی افزود: بدین جهت سیاست مدیریت شرکت هواپیمایی قشم بر این است که در این زمینه تمام توان خود را در جهت ارزآوری و جذب گردشگر به کار گیرد.

وی افزودند: توجه و اهتمام کافی به بُعد گردشگری امری است که رهبر معظم انقلاب بارها در بیانات و سخنرانی‌های خود بر آن تأکید کرده‌اند. مقام معظم رهبری در خصوص استفاده از ظرفیت‌های اقتصادی گردشگری می‌فرمایند:«من تصورم این است که اگر مسئولین کشور بتوانند از همین مسئله گردشگری به شکل درست، با تبلیغات صحیح و با جهت‌گیری صحیح استفاده کنند، درآمد آن، کشور را از همه معونه‌های دیگر بی‌نیاز می‌کند».

« عادل نورعلی» معاون بازرگانی هواپیمایی قشم اعلام کرد: مقارن با این عید بزرگ و باتوجه به مذاکره و رایزنی با عمان، به زودی پایتخت این کشور دوست و برادر از شهر «مسقط» به «نوشهر» نگین سرسبز شمال ایران از «شیراز»به صورت پرواز کانون پیرامون(hub and spoke) متصل خواهد شد.

نورعلی افزود: باتوجه به درخواست و علاقه‌مندی شهروندان کشور عمان به جاذبه‌های گردشگری و توریستی ایران به خصوص شهر نوشهر  و همجواری شهرهای نمک آبرود و کلاردشت، این پرواز را به صورت کانکشن برقرار شد که از شهر مسقط به شهر شیراز و از شیراز به نوشهر انجام پذیرد.

وی گفت: در واقع به گونه‌ای که این مسیر برای گردشگران این کشور کم هزینه و مرقوم به صرفه خواهد بود. این پرواز در روزهای دوشنبه و جمعه  از طریق شیراز به نوشهر برای شهروندان این کشور برقرار می‌باشد.

نورعلی با بیان اینکه شرکت هواپیمایی قشم با برقراری این پرواز چند هدف را دنبال می‌کند،افزود: باتوجه به اینکه درگذشته گردشگران این کشور مقصدشان کشورهای همسایه بوده، وجود برخی فرهنگ و آداب مشابه دو کشور بازار هدف گردشگران عمانی را به شمال کشور ایجاد کند.

  زارع‌پور: شبکه ملی اطلاعات خدمات پرسرعت، مستقل و امن به مردم ارائه می‌دهد ساعدنیوز

وی افزود: ضمن اینکه دو مقصد را در نظر گرفتیم که  ابتدا به دو مکان گردشگری_ توریستی هدایت کنیم و این موقعیت را ایجاد کنیم که شهروندانی عمانی زمان بیشتری را در کشور عزیزمان سپری کنند. هم چنین پرواز کانکشن  ارزان‌تر و مقرون به صرفه تر است.منبع