چه سایت‌هایی بلیت اربعین می‌فروشند؟

وی همچنین خاطرنشان کرد: تا الان تعداد ۳۶۷ مجوز برای سازمان در بازه اربعین برای شرکت‌های هواپیمایی صادر شده و تعدادی از شرکت‌ها هم درخواست دادند که در حال بررسی است و شنبه اعلام می‌شود.

چه سایت‌هایی بلیت اربعین می‌فروشند؟

انتهای پیام

منبع: https://www.isna.ir/news/1402052516299/%DA%86%D9%87-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA-%D9%87%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%D8%A8%D9%84%DB%8C%D8%AA-%D8%A7%D8%B1%D8%A8%D8%B9%DB%8C%D9%86-%D9%85%DB%8C-%D9%81%D8%B1%D9%88%D8%B4%D9%86%D8%AF

سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری فهرست دفاتر حائز شرایط فروش آنلاین OTA بلیت‌های اربعین را اعلام کرد.

به گزارش ایسنا، پیش از این نیز اعلام شده بود بلیت‌های اربعین به‌ صورت حضوری یا تلفنی به فروش نمی‌رسد و فقط از طریق سایت‌های رسمی شرکت‌های هواپیمایی یا سایت‌های فروش آنلاین امکان‌پذیر است.

یازرلو درباره شرکت‌هایی که پروازهای اربعین را انجام می‌دهند، گفت: فلای بغداد، آتا، ایران‌ایر، ایرتور، کیش، پویا، قشم‌ایر و ساها تا به امروز مجوز فوق‌العاده اربعین گرفتند؛ یه سری از شرکت‌ها هم مجوزهای برنامه‌ای دارند که طبق برنامه انجام می‌شود و همه آمار شنبه به‌صورت کلی اعلام خواهد شد.

به گزارش ایسنا، جعفر یازرلو در جمع خبرنگاران گفت: در خصوص اجرای عملیات پروازی اربعین حسینی ۱۴۰۲ و انتخاب و اعلام دفاتر حائز شرایط فروش آنلاین OTA جهت نمایش و فروش مستقیم بلیت الکترونیکی به زائران اربعین فهرست دفاتر منتخب فروش آنلاین اعلام می‌شود.

سخنگوی سازمان هواپیمایی خاطرنشان کرد: هرگونه فروش خارج از دو روش (سایت رسمی فروش ایرلاین یا دفاتر منتخب فروش آنلاین) تخلف بوده و متخلفان ضمن برخوردهای قانونی به مراجع نظارتی معرفی خواهند شد.

وی ادامه داد: شرکت‌های هواپیمایی باید از سایت رسمی فروش خود نسبت به فروش بلیت‌های اربعین اقدام کنند، در صورتی‌که ایرلاین‌ها از زیرساخت‌های لازم برای فروش بلیت برخوردار نباشند صرفا مجاز به عرضه بلیت در بازه زمانی اربعین ۲۷ مرداد تا ۲۰ شهریور از طریق این دفاتر خواهند بود: شرکت‌آرا جهان‌نوین گستر اطلس به نشانی سایت snapptrip.ir؛ شرکت آبنوس گشت تهران به نشانی سایت flytoday.ir و شرکت سفرهای علی بابا به نشانی سایت alibaba.ir.

  باند غربی آزادراه تهران- شمال فردا با حضور آیت‌الله رئیسی افتتاح می‌شود