کباب پز گازی، ذغالی و تابشی فروش اقساطی ارسال رایگان

کباب پزهای تابشی شیدپخت بر حسب نیاز مشتریان در مدل های مختلف اتوماتیک، دستی، کوچک و رومیزی طراحی و ساخته می تاب باغی شوند. مدل های اتوماتیک برای آشپزخانه ها و مشتریانی که در هر وعده غذایی تعداد زیاد کباب آماده می کنند مناسب هستند. که ظرفیت آنها از 400 تا 1400 سیخ در ساعت می باشد و بیشتر تالارها و آشپزخانه های صنعتی خریدار آن هستند. مدل های دستی سالاماندر و کشویی در ظرفیت های 40، 30، 20 سیخ ساخته می شوند که رستورانها و کبابب های سنتی . دو مدل کباب پز تابشی رومیزی در ظرفیت 10 و 12 سیخ نیز تولید می شود که رستوران های فست فود ها و مشتریانی که فضای کمی در آشپزخانه خود دارند، این مدل را انتخاب می کنند.

کباب پز تابشی نوعی اجاق تابشی که از سیستم تابش امواج مادون قرمز برای پخت و کباب کردن گوشت استفاده می کند. در این نوع کباب پز با سوختن گاز در مشعل های تابشی، سرامیک های نسوز سطح مشعل گداخته شده و دمای سطح مشعل نزدیک به 1000 درجه سانتیگراد می گردد و پرتوهای مادون قرمز از مشعل ساطع می گردد. این پرتو ها به داخل مواد غذایی نفوذ کرده و گرما تولید می کند. در مدل های تابشی دیگر خبری از دود نمیباشد.پخت بسیار عالی و مناسب برای مغز پخت شدن انواع کباب و جوجه کباب میباشد.دارای مدل های ایستاده و رومیزی میباشد.مدل های تابشی و خانگی یکی از پر طرفدار ترین کار های این محصول میباشند.

این کباب پزها در اندازه ها و قیمت های مختلف در فروشگاه ها موجود می باشد. از طرفی طرز تهیه باربیکیو آپارتمانی به نوعی به ایجاد و زیباسازی فضای بیرونی ویلاها کمک می کند و برخلاف پخت غذا روی فر یا گاز طعم بدیع و منحصر به فردی دارند. ریختن روغن و چربی غذا بر روی سطوح داغ عامل ایجاد دود در فرایند پخت است. در طراحی کباب پز های تابشی روغن و چربی غذا بر روی سطوح داغ نمی ریزد و یک سینی آب نیز در کف کباب پز تعبیه شده و علاوه بر ایجاد بخار از تولید دود نیز جلوگیری می کند.

  جذب ۳۳ هزار میلیارد ریال سرمایه‌گذاری بخش خصوصی در بنادر/ آغاز مطالعات برای ساخت بندر بزرگ اقیانوسی مکران

قیمت کباب پز مدل s80

کباب پز گازی، ذغالی و تابشی فروش اقساطی ارسال رایگان طول ، دهنه ، استیل و نیمه استیل بودن و نوع اسکلت بندی در قیمت گذاری کباب پز گازی تاثیر گزار هستند . البته ناگفته نماند که این وسیله هم نیز مانند سایر تجهیزات آشپزخانه صنعتی که توسط شرکت های مختلف تولید می شود می تواند از جنس و قطعات با کیفیت های مختلف تولید شود . همین اختلاف کیفیت می تواند منجر به اختلاف قیمت در تجهیزات مشابه تولید شده توسط شرکت های مختلف شود . هر یک از کباب پز ها دارای ویژگی های و ظرفیت های مختلفی هستند که تمام نیاز بازار را پوشش می دهند. کباب پز های تابشی در رستوران ها، آشپزخانه های صنعتی، کبابی ها، اغذیه فروشی ها، رستوران های فست فود بکار می روند. کباب پز های اتوماتیک دارای ظرفیت 1400، 1200، 1000، 750 و 400 سیخ در ساعت بوده و مدل های دستی در ظرفیت های 40، 30، 20، 12 و 10 سیخ و دو مدل کباب پز خانگی نیز توسط شیدپخت طراحی و به بازار لوازم خانگی معرفی گردیده است.

جنس بدنه ی این محصول همچنین از فلز می باشد و شعله هایش به مواد غذایی که قصد پختن آن را دارید به صورت یکنواخت برخورد می کند. در ادامه همانطور که بالاتر قولش را داده بوده ایم به بررسی مدل های مختلف کباب پز در بازار می پردازیم تا شما به راحتی بتوانید بهترین مدل را بدون هیچ دغدغه ای خریداری بکنید. و کلید حل مشکل درست کردن کباب خرید و تهیه ی بهترین مارم مارک کباب پر در بازار می باشد تا به راحتی در تراس خانه ی خود و یا حتی در پشت بام خانه هایتان بهترین کباب را درست بکنید. اولین مدل کباب پز های تابشی در سال 1378 توسط شرکت شیدپخت برای اولین بار سا ادامه مطلب .. هنگام خرید کباب پز خود نمی توانید از اهمیت بالایی که زیبایی ظاهری آن دارد؛ ساده بگذرید. شما احتمالا در مهمانی ها و دورهمی های خود از کباب پز مورد نظرتان استفاده خواهید کرد.

  معماری از زمین تا آسمان "تحلیل ساختمان های بلند ایران و جهان" | road-housing

وسایل کامل فست فود

البته باید به این نکته دقت کنید که خرید از کارخانه های قدیمی و شناخته شده همواره انتخاب بهتری است؛ چرا که با وجود قیمت بالاتر، کیفیت بالاتر و ضمانت مطمئن تری ارائه می دهند. مربوط به ادارات، پادگان ها، کارخانجات و دانشگاه نیاز به تولید تعداد زیادی کباب در یک شیفت کاری است. لذا اگر بخواهیم از کباب پزهای سنتی استفاده کنیم بایستی فضای زیادی را به قسمت پخت کباب اختصاص دهیم. بنابراین در این موقعیت ها استفاده از کباب پزهای اتوماتیک افقی یا عمودی بهترین انتخاب است.

این مدل برای محیط های سر بسته و سر باز مناسب هستند؛ چرا که دود کمی تولید می کنند. البته مناسب مسافرت و طبیعت گردی نیستند؛ زیرا یا باید به شیر گاز شهری متصل شوند و یا با کپسول گاز که وزن سنگینی دارد کار کنند. کباب پز گازی با وجود این که دود کمی تولید می کنند اما می توانند مزه دودی جذابی را که دوست دارید به کباب هایتان ببخشند. یکی از معیارهای تقسیم بندی آنها که بسیار معروف و پر استفاده است؛ دسته بندی انواع آن ها براساس سوختِ مورد استفاده آن ها می باشد.

  • به عنوان مثال، در مدل های کباب پز گازی که در بالای همین صفحه نیز می توانید مدل های آنرا ببینید، احتیاج به باد زدن و اینکه خودتان را خسته کنید ندارید.
  • در ادامه همانطور که بالاتر قولش را داده بوده ایم به بررسی مدل های مختلف کباب پز در بازار می پردازیم تا شما به راحتی بتوانید بهترین مدل را بدون هیچ دغدغه ای خریداری بکنید.
  • هنگام انتخاب یک کباب پز دقت کنید که به چه امکاناتی نیاز دارید.
  • کباب پز ها در انواع مختلفی وجود دارند که شما باید بر اساس ویژگی که هر کدام دارند و البته نیاز خود یکی از مدل ها را برای خرید انتخاب کنید.
  خبر خوش امیر موسوی برای نیروهای ارتش
اما در یک نگاه کلی، هدف اصلی همه آن ها این است که به شما کمک کنند تا بدون دردسر کباب های ترد و خوشمزه بپزید. انواع مختلف کباب پزها امکاناتی دارند که در هر یک با دیگری متفاوت می باشد. به عنوان مثال، برخی مدل ها فنِ خودکار دارند و برخی دیگر از این ویژگی بی بهره هستند. هر چه امکانات آن بیشتر باشد؛ قیمت آن نیز به همان نسبت بالاتر خواهد بود. کباب پزها انتخابی شما باید از سیستم قطع خودکار برای گریل برخوردار باشد تا آشپز بدون هیچ نگرانی به پخت غذا بپردازد.