کرمان نیازمند تقویت پروازهای خارجی است

معاون وزیر راه و شهرسازی خاطرنشان کرد: برای فرودگاه آیت‌الله هاشمی رفسنجانی در کرمان نیز برنامه‌های خوبی داریم و با منابع شرکت فرودگاه‌ها و استانی کار را پیش خواهیم برد.

حمیدرضا سیدی افزود: در استان کرمان علاوه بر پنج فرودگاه فعال ۲ سایت کمک ناوبری مهم در جبالبارز و ۶۰ کیلومتری راور داریم.

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی نیز در این نشست گفت: کرمان به واسطه پوشش هوایی جنوب شرق کشور حائز اهمیت است و رتبه هشتم کشور را در جابه جایی مسافر دارد.

وی ادامه داد: روکش آسفالت باند فرودگاه بم بزودی انجام می‌شود، ضمن اینکه ۲۰۰ میلیارد تومان برای باند فرودگاه سیرجان اختصاص داده‌ایم.

به گزارش مجله خبری راه و ساختمان به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری کرمان، محمدمهدی فداکار روز دوشنبه در دیدار معاون وزیر راه و شهرسازی همچنین خواستار احیای ردیف اعتباری برای فرودگاه کرمان شد و افزود: استان کرمان به واسطه مزار مطهر شهید حاج قاسم سلیمانی، شاهد حضور محبان ایشان از اقصی نقاط دنیا و کشور است و لذا باید در زیرساخت‌هایی همچون جابه جایی هوایی تقویت شود.

محمدرضا پورابراهیمی افزود: استان کرمان بیشترین آمار متقاضی عتبات عالیات را بعد از تهران دارد و بنابراین می‌طلبد پروازهای خارجی در استان تقویت شود.منبع

کرمان بیشترین آمار متقاضی عتبات عالیات را بعد از تهران دارد

روکش آسفالت باند فرودگاه بم بزودی 

معاون وزیر راه و شهرسازی نیز در این نشست گفت: فرودگاه‌های استان کرمان به غیر از شهر کرمان، تنها از اعتبارات استانی، کمک‌های شرکت‌ها و عوارض مردمی ساخته شده‌اند.

  انعقاد تفاهم‌نامه احداث ۱۵ هزار واحد مسکن نهضت ملی در خوزستان