۱۲ هزار زائر حسینی با ناوگان اتوبوسرانی استان اردبیل جابجا شدند

 وی افزود: خوشبختانه در تردد مسافران در سایر مسیرها از جمله اردبیل تهران و بلعکس هم در این مدت هیچ مشکلی پیش نیامد و  در تمام این مدت تا ساعات آخر روز ناوگان اتوبوس رانی آماده جابجایی مسافران بودند.

 وی افزود: علاوه بر این در ایام اربعین هم از ۱۵ شهریور ماه ۳۵ نفر از همکاران اداره کل راهداری و حمل و نقل  استان اردبیل برای ایجاد امکانات و زیرساخت‌های مورد نیاز با ۱۵ دستگاه ماشین آلات در مرز مهران مستقر شدند.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل گفت: در حال حاضر و با پایان عملیات جابجایی مسافران و زائران حسینی فرایند خدمات رسانی به شکل عادی انجام می شود و امکان جابجایی مسافران در مسیر اردبیل به مشهد هم به شکل گروهی و کاروان‌های زیارتی فراهم شده است.منبع

وثوقی یادآورشد: ناوگان اتوبوسرانی استان اردبیل علاوه بر تامین نیازهای استان به جابجایی زائران استان‌های تهران، البرز و آذربایجان شرقی هم کمک رسانی کردند و در مسیر برگشت مسافران این استانها هم از طریق اتوبوس‌های استان جابجا شدند.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل با اشاره به بسیج ناوگان حمل و نقل عمومی استان اردبیل در ایام اربعین حسینی اظهار کرد: طی این مدت ۵۰۰ دستگاه اتوبوس بیش از ۱۲ هزار زائر حسینی را از مسیر استان به مرزهای عراق  و برگشت جابجا کردند که با تمهیداتی که پیش بینی شده بود خوشبختانه هیچ گونه توقفی نه در مسیر رفت و نه برگشت رخ نداد وهیچ مسافری بر زمین نماند.

  ویدیو/ بندر ترکمن؛ اینجا ماهی‌ها را چوب می‌زنند
کلیم الله وثوقی روز سه شنبه در مصاحبه با خبرنگار مجله خبری راه و ساختمان با تشریح تمهیدات و اقدامات اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل در ایام اربعین حسینی گفت: همکاران اداره کل راهداری استان از سه ماه قبل با ماشین آلات و تجهیزات سنگین در مرزهای تمرچین و خسروی مستقر شده و فعالیت‌های خود را آغاز کردند.