۳۰ هزار واحد مسکونی امسال برای مددجویان کمیته امداد ساخته می‌شود

وی به استفاده از ظرفیت خیران و مردمی سازی واحدهای مسکونی مددجویی تاکید کرد و گفت: سعی بر این است تا در سال آینده خانواده‌های ۲ نفر مددجوی فاقد مسکن خانه دار شوند.

تحویل ۶ هزار و ۶۵۰۰ واحد مددجویی در هفته دولت

به گزارش خبرنگار مجله خبری راه و ساختمان محمود توکلی روز دوشنبه در آیین تحویل کلید ۴۰۰ واحد مسکونی مددجویی زیرپوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) خوزستان در خرمشهر بیان کرد: پیش بینی می‌شود ۲۰ هزار واحد مسکونی از این تعداد تا پایان امسال تکمیل و واگذار شود و بقیه در سال آینده تکمیل شوند.

وی با بیان اینکه از احداث مسکن مددجویی به ویژه در مناطق محروم و روستایی به صورت ۱۰۰ درصدی حمایت و پشتیبانی می‌شود گفت:ساخت منازل مسکونی روستایی از اولویت‌های کمیته امداد است و برای سال آینده نیز ۲۰ هزار واحد مسکونی برای مددجویان ساخته خواهد شد.

کلید ۴۰۰ واحد مسکن مددجویی زیرپوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) خوزستان روز دوشنبه به مناسبت هفته دولت، در خرمشهر  به مددجویان اهدا شد.منبع

توکلی به شناسایی ۱۲۲ منطقه محروم کشور اشاره کرد و بیان کرد: ساخت ۱۰ هزار واحد مسکونی برای مددجویان با همکاری بنیاد مستضعفان در این مناطق در دستور کار قرار دارد.

سعید زارع‌ زاده افزود: یکی از راهکارهای خروج از فقر تامین مسکن نیازمندان است و در هفته دولت امسال ۶ هزار و ۵۰۰ واحد تحویل مددجویان خواهد شد.

رییس مرکز برنامه ریزی و پژوهش کمیته امداد امام خمینی(ره) نیز گفت: هدف این کمیته توانمندسازی مددجویان در زمینه‌های درآمدزایی، اشتغال ، فرهنگی و زمینه سازی خود اتکایی افراد و احداث مسکن مددجویی است.

  اسکله شناوری برای صیادان بوموسی به زودی به بهره‌برداری می‌رسد