7 برند دستگاه تصفیه آب خانگی خوب

در صورت نداشتن آنالیز آب، با ارسال آن به دفتر شرکت، این امر به صورت رایگان جهت طراحی دستگاه آب شیرین کن صورت می پذیرد. 1. طراحی دستگاه اب شیرینکن می بایست حتما با نرم افزار و تجربه مهندسی خبره صورت پذیرد. تفاوت عمده این دستگاه ها با یکدیگر در این است که عموماً سیستم های رومیزی به دلیل طراحی ظاهری قیمت بالاتری داشته و فیلترها و قطعات استفاده شده در آنها نیز معمولاً بهصورت اختصاصی برای همان مدل دستـگاه تصفیه آب طراحی شده اند؛ بنابراین مصرف کننده در هنگام تعویض فیلتر آب و یا بروز مشکل در قطعات دستگاه ممکن است با مشکلاتی برای تهیه فیلترها و قطعات جایگزین روبرو شود و همچنین هزینه بیشتری را برای تأمین آنها بپردازد؛ بنابراین پیشنهاد ما این است که در صورت اهمیت بسیار بیشتر سلامت آب نسبت به شکل ظاهری دستگاه، از دستـگاه تصفیه آب زیر سینکی استفاده کنید. 8. در طراحی دستگاه تصفیه آب صنعتی آب دریا پمپ طبقاتی فشار بالا ترجیحا از مارک دانفوس، گرانفوس یا فدکو آمریکا باشد.

یکی از برترین و اقتصادی ترین روش های تصفیه آب، روش اسمز معکوس و استفاده از دستگاه آب شیرین کن صنعتی می باشد. که مقدار آب مصرفی آن ها بالاتر از مصرف خانگی و پایین تر از 5000 لیتر در شبانه روز می باشد از دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی استفاده میشود. همچنین مشاورین فروش تصفیه آسا به صورت شبانه روزی امکان مشاوره جهت انتخاب دستگاه تصفیه آب طبق نیاز و بودجه مد نظر شما را دارند، گزینه های مناسب به شما معرفی شده و پرداخت شما نیز پس از نصب و تست آب آشامیدنی تصفیه شده انجام خواهد گرفت. فیلتر ممبران اصلی ترین و مهمترین جزء یک دستگاه آب شیرین کن می باشد و کار حذف املاح محلول در آب را انجام می دهد. بعضی از شرکت های سازنده دستگاه تصفیه آب صنعتی اقدام به حذف سیستم اتوفلاش (جهت کاهش هزینه تمام شده دستگاه) مینمایند که این امر سبب کم شدن طول عمر فیلتر ممبران و وارد شدن فشار به دستگاه می گردد.

لیست دستگاه های تصفیه آب

شرکت سافت واتر سابقه ای بیش از ۷ دهه در حوزه تصفیه آب دارد و جزو قدیمی ترین مارک هایی می باشد که به بازار ایران وارد شد. کاهش آلودگی محیط زیست : اگر شما هم جزو آن دسته از افرادی هستید که بطری های آب آشامیدنی استفاده می کنید، این به معنی است که آنها را مرتب می خرید و بطری های خالی را دور می ریزید. به همین دلیل کشاورزان و باغدارانی که از دستگاه آب شیرین کن و آب تصفیه شده در آبیاری استفاده می نمایند، دارای محصول با کیفیت تر و همچنین افزایش میزان محصول شده اند و توانسته اند سهم بسیار بیشتری از بازار فروش را به خود اختصاص دهند. 9. در صورت وجود مواد میکروبی در آب می بایست، آب ورودی قبل از پیش تصفیه، کلرزنی شود و قبل از ورود به ممبرین تزریق سدیم متابی سولفیت (smbs) صورت گیرد.

  طرح‌ تشویقی ۱۹ گانه بازآفرینی شهری، ویترین خدمات دولت
3. بررسی وجود ذرات سمی: اغلب ذرات ریز در آب به دلیل زنگ زدگی در لوله ها و شیرهای آب است. امروزه با مشاهده آمار روز افزون آلودگی آبهای زیرزمینی، نمیتوان به تصفیه شهری بسنده کرد و قطعاً وجود انواع دستگاه تصفیه آب خانگی اصل در خانه ما یک ضرورت غیرقابل انکار شده است. نباید بعد از تعویض فیلتر این حالت رخ دهد اما اگر آنرا مشاهده کردید ، نگران نباشید . برای درک بهتر این موضوع باید به این نکته توجه کنید که کوچکترین ذراتی که انسان با چشم غیرمسلح میتواند مشاهده کند دارای اندازه ۴۰ میکرون هستند. دستگاهی که روزانه مقدار مشخصی آب را از طریق روش های مختلف برای مصرف در صنایع مختلف پاکسازی،تصفیه کرده و آبی خالص و عاری از هرگونه آلاینده و مواد اضافی را تولید می کند، دستگاه تصفیه آب صنعتی نام دارد. برای اندازه گیری فشار در قسمت های مختلف دستگاه. به عنوان مثال برای بعضی از صنایع مانند داروسازی و آبکاری نیاز به آب بدون یون یا همان آب مقطر (TDS کمتر از 1ppm) می باشد.

در گام نخست راهنمای خرید دستگاه تصفیه آب خانگی باید بهترین مارک تصفیه آب تایوانی را بشناسید. بهترین مدل برند سافت واتر را می توان دستگاه قلیایی کننده معرفی کرد که خاص آنتی اکسیدانی به آب می دهد و از بهترین تصفیه آب های قلیایی دنیا می باشد. سافت واتر و سی سی کا که به دلیل قیمت مقرون به صرفه شهرت جهانی دارند و علاوه بر آن کیفیت بسیار خوب و کارکرد بسیار قوی در از بین بردن املاح مضر آب دارند جزو قدیمی ترین برندهای موجود در بازار ایران هستند و برند آکوا پرو نیز جزو دستگاه ها ی نسبتا جدیدی می باشد که بسیار زود جای خود را میان دیگر رقبای خود باز کرد.

  یک‌هزار و ۵۳۵ میلیارد ریال اعتبار برای ارتقای راه‌های دلیجان جذب شد

قیمت دستگاه تصفیه آب

فیلتر میکرونی به عنوان آخرین مرحله از پیش تصفیه دستگاه آب شیرین کن صنعتی، عمل حذف ذرات نامحلول در آب تا قطر 5 میکرون را دارد. وظیفه فیلتر مرحله اول رسوب زدایی و حذف مواد معلق موجود در آب با دقت پنج میکرون است. در سیستم اسمزمعکوس آب ابتدا توسط فیلترهای پیش تصفیه از هرنوع اجسام بزرگ و آلودگی های معلق پاک گردیده (مانند شن/ ماسه / گل و لای / لجن / زنگ زدگی ، جرم و رسوبات / کلر / طعم و بوی بد ) و سپس برای تصفیه نهایی وارد فیلتری بنام ممبران می گردد. فیلتر دیسکی (Disc Filter) از واشرهای پهن و حلقه مانند که بر روی همدیگر بصورت فشرده قرار دارند، تشکیل شده است که دیسک های هم رنگ دارای روزنه های هم اندازه می باشند.فیلتر دیسکی جهت تصفیه فیزیکی و جداسازي ناخالصي هاي معلق و مواد بیولوژیکی موجود در آب با درجات مش مختلف در سایزهای ۵، ۲۰، ۵۰، ۱۰۰ ،۱۳۰ و ۱۵۰ ميكرون مورد استفاده قرار ميگيرد.

لیست فیلتر های تصفیه آب

جنس این فیلتر از پلی پروپیلن ذوب شده است. این ویدئو را از خرید دستگاه تصفیه آب دست ندهید. دستگاه های تصفیه آب سی سی کا هم مدل های اورجینال تایوانی و هم مدل های مونتاژ شده در ایران و دارای قطعات چینی از این برند را در بازار موجود دارد. در نهایت آب از فیلتر قلیایی عبور میکند و به وسیله هیدروژن، خاصیت اسیدی خود را از دست میدهد تا به سیستم گوارش اسیب وارد نکند. فیلتر مرحله اول، فیلتر پلی پروپیلن یا PP نام دارد که یک فیلتر الیافی پلیمری بوده و دارای سطحی فشرده است. آب مورد نیاز جهت شرب، توسط سازمان آب و فاضلاب هر شهر تصفیه می گردد و به مرحله استاندارد آشامیدن میرسد.

  نگاه دولت سیزدهم به هرمزگان فراملی است/ تعریف بیش از ۱۵ هزار میلیارد تومان طرح برای بنادر کوچک هرمزگان
اغلب از 5 تا 8 فیلتر تعداد فیلترهای تشکیل دهنده دستگاه های مختلف تصفیه هستند. سیستم اتوفلاشینگ که جهت شستشو ممبران و جلوگیری از تشکیل رسوب و گرفتگی بر روی سطح فیلتر ممبران در دستگاه آب شیرین کن تعبیه میشود. به طور کلی هر دستگاه تصفیه آب از سه بخش اساسی تشکیل می شود.که بسته به کاربرد، هر بخش شامل تجهیزات خاصی می باشد.در ادامه با این اجزا آشنا خواهیم شد. 2. شاسی دستگاه بهتر است از جنس استیل باشد.

جهت طراحی و ساخت دستگاه تصفیه آب صنعتی می بایست مقدار دبی آب و آنالیز آب در اختیار مهندسین و طراحان قرار گیرد. فیلترکربنی اغلب پس از فیلترشنی قرار می گیرد و شامل مخزن FRP و شیر چند راهه و کربن اکتیو می باشد و وظیفه این دستگاه از بین بردن رنگ، بو و کلر موجود در آب می باشد. در این موارد در سیستم هایی پیش تصفیه از سیستم کلر زنی جهت حذف میکروب و میکرو ارگانیسم های موجود در آب استفاده میشود. محل نصب دستگاه، مربوط به یک ویلای خصوصی است که با توجه به استفاده از آب چاه، با هدف افزایش کیفیت آب و کاهش رسوبات ناشی از سختی بالای آب، درخواست سیستم مناسب تصفیه آب ورودی را به شرکت ارائه نمودند.

ولی این آب پس از طی مسافتی در لوله ها، جرم و املاح رسوب شده در لوله ها را در خود حل مینماید و سبب بروز مشکلات متعددی میگردد، لذا استفاده از دستگاه تصفیه آب خانگی در این موارد توصیه می گردد. کیفیت بالای آب در صنایع شیلات، مرغداری و گاوداری سبب سلامت بالا، کاهش مرگ و میر و تولید مثل بالاتر میشود. فلومتر ها جهت نشان دادن دبی آب ورودی ، دبی آب تولید و دور ریز در دستگاه قرارداده میشوند.