تاخیر ۵ ساعته پرواز تهران- یزد هواپیمایی آسمان/ چند پرواز دیگر با تاخیر انجام خواهد شد

دلیل تاخیر پروازهای شرکت هواپیمایی آسمان نقص فنی نبوده و هنوز این شرکت هواپیمایی توضیحی درباره تاخیر زنجیره‌ای پروازهای امروز دوشنبه (۶ آذر) اعلام نکرده است.منبع

همچنین پرواز برنامه‌ای تهران- اهواز این شرکت هواپیمایی به شماره ۸۳۲ شب گذشته با حدود چهار ساعت تاخیر به جای پرواز در ساعت ۲۰ و ۲۵ دقیقه، ساعت ۲۳ و ۵۵ دقیقه فرودگاه مهرآباد را به مقصد اهواز ترک کرد.

به گزارش خبرنگار اقتصادی مجله خبری راه و ساختمان، تاخیر در انجام پرواز شماره ۸۶۲ تهران- یزد هواپیمایی آسمان باعث شده است که تعداد دیگری از پروازهای این شرکت هواپیمایی از جمله پروازهای اهواز، بوشهر و عسلویه نیز امروز با تاخیر پنج ساعت انجام شود.

بر اساس تابلوی اطلاعات فرودگاه مهرآباد، یک پرواز دیگر این شرکت نیز در مسیر تهران- یزد به شماره ۸۶۳ که قرار بود با زمان برنامه‌ای ۹ و ۵۰ دقیقه مهرآباد را به مقصد یزد ترک کند، در وضعیت تاخیر نامعلوم قرار دارد.

بر اساس اطلاعات مندرج در تابلوی پروازهای خروجی فرودگاه مهرآباد، پرواز شماره ۸۲۲ امروز (دوشنبه) شرکت هواپیمایی آسمان در مسیر تهران- عسلویه از ساعت ۱۵ و ۱۰ دقیقه به ساعت ۱۹ و ۱۰ دقیقه و پرواز شماره ۳۹۱۴ هواپیمایی آسمان در مسیر تهران- بوشهر از زمان برنامه‌ای ۱۰ و ۱۰ دقیقه به ۱۴ و ۲۰ دقیقه تغییر یافته است.