ساخت ۴۰ هزار مسکن برای مددجویان

اکبر نیکزاد در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: ساخت مسکن برای محرومین و اقشار کم‌درآمد توسط بنیاد مسکن با جدیت دنبال می‌شود. در این بخش تفاهم‌نامه‌ای برای تامین مسکن خانوارهای دارای دو معلول داریم.

انتهای پیام

منبع: https://www.isna.ir/news/1402050402593/%D8%B3%D8%A7%D8%AE%D8%AA-%DB%B4%DB%B0-%D9%87%D8%B2%D8%A7%D8%B1-%D9%85%D8%B3%DA%A9%D9%86-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D9%85%D8%AF%D8%AF%D8%AC%D9%88%DB%8C%D8%A7%D9%86

نیکزاد تاکید کرد: یک تفاهم‌نامه نیز برای اقشار کم‌درآمد داریم که در این بخش تفاهم‌نامه ساخت ۲۰ هزار واحد را با بنیاد مستضعفان منعقد کردیم. در این بخش نیز هفته گذشته ۱۰ هزارمین واحد تحویل داده شد.

وی تصریح کرد: با کمیته امداد امام خمینی (ره) نیز به همین ترتیب تفاهم‌نامه ساخت ۱۰ هزار واحد شهری و  ۱۰ هزار واحد روستایی برای مددجویان کمیته امداد منعقد شده است.

ساخت ۴۰ هزار مسکن برای مددجویانرییس بنیاد مسکن با بیان این‌که تفاهم‌نامه‌ای با بهزیستی برای تامین مسکن مددجویان امضا کرده‌ایم گفت: طبق این تفاهم‌نامه برنامه‌ ساخت ۱۰ هزار واحد در بخش شهری و ۱۰ هزار واحد در بخش روستایی را هدف‌گذاری کرده‌ایم.

رییس بنیاد مسکن گفت: طی دو تفاهم‌نامه بین بنیاد مسکن با بهزیستی و کمیته امداد برنامه احداث ۴۰ هزار واحد مسکونی برای مددجویان در حال اجراست.

وی افزود: هفته گذشته با همکاری بنیاد مستضعفان، بهزیستی، ستاد اجرایی فرمان امام (ره)، دولت و مجلس ۱۴ هزارمین واحد خانواده‌های دو معلولی را در کرمانشاه افتتاح کردیم.

به گفته نیکزاد، بهزیستی و کمیته امداد به هریک از مددجویانی ۱۰۰ میلیون تومان کمک بلاعوض ساخت مسکن پرداخت می‌کند. یعنی در پروژه‌های انفرادی و انبوه‌سازی سهم افراد تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی و خانواده‌های کم‌درآمد حتما مدنظر قرار داده می‌شود.

  تلاش برای تثبیت قیمت‌ها با اجرای طرح کالابرگ