همه پروازهای ایرانی به عراق تا اطلاع ثانوی لغو شد

چلندری درباره هموطنانی که قصد بازگشت به کشور را از طریق مسیرهای هوایی دارند، گفت: هواپیمایی «فلای بغداد» و «العراقیه» می‌توانند مسافران ایرانی و عراقی را وارد کشور ایران کنند و فقط مسافر عراقی را به کشور عراق برگردانند.

به گزارش مجله خبری راه و ساختمان، «سیدمجید میراحمدی» معاون امنیتی انتظامی وزیر کشور و رئیس ستاد مرکزی اربعین نیز گفته است با توجه به ناآرامی های عراق و مقررات منع آمد و شد سفارت ایران در عراق اطلاعیه‌ای برای منع آمد و شد در شهرهای زیارتی صادر کرد و به جهت اینکه حفظ امنیت زائران ایرانی عتبات عالیات برای ما در اولویت است، لازم است هموطنان عزیز موقتا و تا اطلاع ثانوی از سفر به عراق خودداری کنند.منبع«سعید چلندری» دوشنبه شب در گفت وگو با خبرنگار اقتصادی مجله خبری راه و ساختمان از لغو همه پروازهای شرکت‌های هواپیمایی ایرانی به مقصد بغداد و نجف تا اطلاع ثانوی خبر داد.

چلندری اظهار داشت: مسافرین برای تعیین وضعیت یا دریافت هزینه‌های پرداختی به آژانس مربوطه که بلیت تهیه کرده اند مراجعه کنند.

مدیر عامل شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی(ره) گفت: به محض تغییر در وضعیت پرواز و مشخص شدن وضعیت، از طریق رسانه‌های عمومی اطلاع رسانی انجام خواهد شد.

  معاون هوانوردی کشور: کرمان نیازمند سرمایه‌گذاری در زیرساخت ناوگان هوایی است