همه پروازهای ایرانی به عراق تا اطلاع ثانوی لغو شد - مجله خبری راه و ساختمان

همه پروازهای ایرانی به عراق تا اطلاع ثانوی لغو شد

به گزارش مجله خبری راه و ساختمان، «سیدمجید میراحمدی» معاون امنیتی انتظامی وزیر کشور و رئیس ستاد مرکزی اربعین نیز گفته است با توجه به ناآرامی های عراق و مقررات منع آمد و شد سفارت ایران در عراق اطلاعیه‌ای برای منع آمد و شد در شهرهای زیارتی صادر کرد و به جهت اینکه حفظ امنیت زائران ایرانی عتبات عالیات برای ما در اولویت است، لازم است هموطنان عزیز موقتا و تا اطلاع ثانوی از سفر به عراق خودداری کنند.منبع

مدیر عامل شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی(ره) گفت: به محض تغییر در وضعیت پرواز و مشخص شدن وضعیت، از طریق رسانه‌های عمومی اطلاع رسانی انجام خواهد شد.

چلندری اظهار داشت: مسافرین برای تعیین وضعیت یا دریافت هزینه‌های پرداختی به آژانس مربوطه که بلیت تهیه کرده اند مراجعه کنند.

چلندری درباره هموطنانی که قصد بازگشت به کشور را از طریق مسیرهای هوایی دارند، گفت: هواپیمایی «فلای بغداد» و «العراقیه» می‌توانند مسافران ایرانی و عراقی را وارد کشور ایران کنند و فقط مسافر عراقی را به کشور عراق برگردانند.

«سعید چلندری» دوشنبه شب در گفت وگو با خبرنگار اقتصادی مجله خبری راه و ساختمان از لغو همه پروازهای شرکت‌های هواپیمایی ایرانی به مقصد بغداد و نجف تا اطلاع ثانوی خبر داد.

  تا پایان هفته شاهد افزایش دما هستیم