چمدان مسافران نجف- تهران هواپیمایی معراج تحویل داده نشد

حسب اظهارات مدیران هواپیمایی معراج، این شرکت با ارسال قطعات سعی در رفع نقص هواپیما داشته که مثمر ثمر واقع نشده و روز یکشنبه ۲۷ شهریور، با اعزام دو فروند هواپیمای جایگزین نسبت به انتقال مسافران از نجف به تهران اقدام شد، با این حال مسافران به تهران رسیدند اما چمدان آنها نرسید!منبعبر اساس اعلام مسافران، چمدان مسافران نجف- تهران هم‌زمان با انتقال مسافران به تهران، در فرودگاه تحویل داده نشده است.

امروز (چهارشنبه ۳۰ شهریورماه) مسافران پرواز روز ِشنبه هفته جاری هواپیمایی معراج که مجبور شدند بعد از تحمل یک روز تاخیر با هواپیمای جایگزین به تهران منتقل شوند، از عدم تحویل چمدان خود با گذشت ۳ روز گلایه دارند.

یک مسافر در تماس تلفنی با خبرگزاری مجله خبری راه و ساختمان، گفت: به‌تمامی مسافران اعلام شد که چند ساعت بعد از رسیدن به تهران، چمدان آنها تحویل خواهد شد؛ اما هیچ خبری از تحویل بار مسافران تا امروز چهارشنبه ۳۰ شهریورماه نیست.

به گزارش مجله خبری راه و ساختمان، روز ۲۶ شهریورماه امسال و در پی تاخیر ۱۵ ساعته پرواز شماره ۴۸۰۲ نجف- تهران شرکت هواپیمایی معراج، سایر پروازهای این شرکت هواپیمایی در فرودگاه نجف با تاخیر زنجیروار و سرگردانی زائران ایرانی در عراق مواجه شد. مسافران هواپیمایی معراج پس از تاخیرهای یک روزه با پروازهای جایگزین به تهران منتقل شدند.

پیش‌تر دادستان تهران با اشاره به ورود دادستانی به موضوع تأخیر چند ساعته پرواز یک فروند هواپیمای متعلق به شرکت هوایی معراج از نجف به تهران و مشکلات پیش آمده برای مسافران، گفته بود، مدیران شرکت هوایی مزبور جهت اخذ توضیح به دادستانی احضار و علت تأخیر پرواز، نقص فنی هواپیما اعلام شده است.

  نبود توافق هواپیمایی ایران و عربستان مشکل عمره مفرده است