صنعت هوایی آماده برگزاری مراسم اربعین است/ عملیات حج در اوج تحریم صنعت هوایی با موفقیت انجام شدصنعت هوایی آماده برگزاری مراسم اربعین است/ عملیات حج در اوج تحریم صنعت هوایی با موفقیت انجام شد

به گزارش خبرنگار اقتصادی مجله خبری راه و ساختمان، «محمد محمدی بخش» امروز ( شنبه) در مراسم پایان عملیات حج، که با حضور وزیر راه وشهرسازی و مسوولان صنعت هوایی برگزار شد، افزود: عملیات حج با موفقیت تمام شد و ۴۰ هزار حاجی به سلامت به میهن بازگشتند.

رییس سازمان هواپیمایی کشوری اظهار داشت: پروازهای بدون دغدغه و با تکریم مسافر همراه با عملیات فنی گسترده نقطه قوت پروازهای امسال بود.

معاون وزیر راه و شهرسازی خاطرنشان کرد: عملیات حج را از نظر فنی در شرایط سختی انجام دادیم خیلی ها ابهام داشتند در انجام درست این عملیات اما باکمک مجاهدان گمنام صنعت که اسمشان بر در و دیوار نیست، عملیات موفقیت آمیز انجام شد.

محمدی‌بخش گفت: در مسیر رفت و برگشت حجاج خیلی‌ها از تخصص خود مایه گذاشتند از داشتن این مهندسان که در اوج تحریم‌ها و در سخت ترین شرایط صنعت هوایی آبرومندانه عملیات حج را انجام دادند تشکر می‌کنم.

کاپیتان محمدی بخش تصریح کرد: شکر گزاری عملیات آبرومندانه حج امسال که با عنایت خداوند انجام شد، گرامیداشت مراسم اربعین است. صنعت هوایی آماده برگزاری عملیات اربعین وانجام خدمات صادقانه به زایران کربلا است.منبع